Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przywitaj się!(archiwum)


Basenji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Kupiłem niedawno GD Scenica z 2005, 1,9 cdi 120 KM, bardzo mi sie ten jeżdżący komputer podoba, liczę że będę mógł na tym forum wymienić swoje poglądy z innymi użytkownikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich serdecznie!

od niedawna jestem posiadaczem M1 coupe 1.9 dci :oops: forum jest bardzo ciekawe... znalazlem tu odpowiedzi na wszystkie bolaczki zwiazane z moja coupejka ;-) Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie wsystkich szczęśliwych posiadaczy samocodów marki renault, jako swieżo upieczony właściciel MII 1.5 dci życzę bezawaryjnej jazdy i oby na forum jak najmniej trzeba bylo mówić o usterkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jak łatwo się domyślić jestem nowy. Jestem w trakcie robienia prawa jazdy. Rodzice maja Meganke II Grandtour no i już jak zrobię te prawko to będę też czasami nią śmigać:oops:

 

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,serdecznie witam wszystkich forumowiczow Renault.Od pazdziernika 2008 jestem uzytkownikiem MegankiII sedan.Przyznaje ,ze jestem zadowolony choc wczesniej jezdzilem Volvo S80.

 

Pozdrawiam kazik-k33.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Megane II 1,9dci 2003r. Wręcz nie mogę się nim nacieszyć! Cały czas poznaję to auto (przy dużym udziale tego forum ;-) )i co chwila odkrywam coś nowego.

Zanim kupiłem tą Renie jeździłem Golfem 3, nie było złe, ale Megi zwala z nóg.

 

Pozdrowienia z Torunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!