Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megane 3 nawigacja z wyswietlaczem 2010 rok


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niedawno zakupilem megane 3 niestety nie dzialalo w niej radio , ogolnie jest to auto z nawigacja jojstikiem itp itd sprzedawca deklarowal ze na wlasna reke zalatwi drugie radio ale po dzis dzien nic sie z tym tematem nie zadzialo dlatego postanowilem poszukac usera z forum z woj lodzkiego ktory ma takie auto z nawigacaj i bysmy sie spotkali za przyslowiowe piwo zobaczyli na podmianke radio czy u mnie wszystko ok i tylko radio do wymiany czy ogolnie problem z instalacja nawigacyjna 

efekt jest taki ze radio trup nie reaguje na zadne przyciski nie ma tez podswietlenia , za to podczas uruchomienia auta wyswietla sie na wyswietlaczu nawigacji tom tom po czym znika i jest godzina z temperatura

 

jestem ze zgierza , prosilbym o pomoc

jezeli napisalem w zlym miejscu posta to przepraszam ale w akcie desperacji

lapka2.gif

Ludzie :!:
Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:
Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą  :!:
Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!:
Trochę szacunku dla czytających. SMS-y będą usuwane!

REGULAMIN

pkt 5.6 literki PL i interpunkcja- mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz radio podmienić na próbę ale szkoda czasu moim zdaniem.Kod jest ale bez problemu znajdziesz w necie dekoder.Poszukaj na allegro radyjka są naprawdę tanie max 150zł.

Bezpiecznik F27 w skrzynce bezpieczników w kabinie oczywiście sprawdziłeś :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

po miesiącu jednak sprzedawca się odezwał co mnie zdziwiło jednak uczciwie podszedł do tematu i przywiózł mi radio z kodem zakupione pewnie gdzieś na aukcji , po podłączeniu wklepaniu kodu odpaliły głośniki ,które graja nawet dobrze co ponownie mnie dziwiło myślałem ze będzie mnie czekać wymiana, jedyne miejsce gdzie mogę słuchać głośno muzyki to własnie samochód :-) niestety okazało się ze nie mogę okiełznać gniazda usb aux ,wklepałem pare mp3 na pendrive ale tego zaś mi nie wykrywa w źródłach zewnętrznego audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!