Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane 3 1.5 dci


sauzp

Rekomendowane odpowiedzi

Matko, 30k zł za takiego golasa jeszcze z tym silnikiem i z co najmniej podejrzanym przebiegiem. Od siebie radzę poszukać megi z 1.6 dCi. Pierwsza z brzegu (oczywiście nie sprawdzana przeze mnie w żaden sposób):

 

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-6dci-131km-energy-grandtour-led-navi-serwis-aso-ID6zmm3C.html

 

silniki to przepaść, wyposażeniowo tutaj też masz 100x lepiej, a cena podobna. No ale oczywiście samo auto, szczególnie importowane, trzeba dokładnie sprawdzić.

Osobiście odradzam fluenca. Może podaż nie za duża, ale popyt jeszcze gorszy. Sprzedać sedana od renault bez utraty 50% wartości to niezły wyczyn.

 

PS. Jednak sam bym się w/w megi nie zainteresował. Hak w aucie bez 100% wiedzy o historii to proszenie się o problemy. Ale link zostawiam, jako przykład.

Edytowane przez niebianskaskurwoala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, niebianskaskurwoala napisał:

Nie papuguj.

 

Panowie, znam ten komis. Znajomy na bieżąco kupuje tam auta (na dzień dzisiejszy kupił u niego już 4). Generalnie komis godny polecenia. A jeżeli chodzi o tą Megane to sam zastanawiałem się nad jej zakupem, ale szukałem wersji HB i miałem do dyspozycji trochę mniejszą kasę :-) 

I jeszcze jedno, sam na co dzień podróżuję autem służbowym i kupił bym dla siebie auto poleasingowe, ale... jest tak jak wcześniej ktoś napisał - jeżeli auto było naprawdę ok to nie czekałoby ponad rok na nowego właściciela.

REGULAMIN:

5.13 Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, niebianskaskurwoala napisał:

Od siebie radzę poszukać megi z 1.6 dCi. (...)

silniki to przepaść, wyposażeniowo tutaj też masz 100x lepiej, a cena podobna. No ale oczywiście samo auto, szczególnie importowane, trzeba dokładnie sprawdzić.

 

Zgoda, że MIII 1.6 dCI Grandtour przewyższa Fluence'a w każdym aspekcie.

Tyle, że podaż też umiarkowana, a poza egzemplarzem, który sam wykluczyłeś, kolejne kombi z tym silnikiem kosztuje już ok 40 tys., HB ok 35 tys (wg otomoto). Niemniej jeśli autor wątku może wydać taką kasę, podpisuję się pod Twoją rekomendacją :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo ciężko kupić porządną megi 1.6 dCi. Mało ich na rynku (te polskie kupowano praktycznie tylko i wyłącznie na leasing), a jak już się jakaś pojawi, to praktycznie od razu się sprzedaje. Ale da się. Ja pół roku temu kupiłem za 36k wersję co ma wszystko poza navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!