Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Automatyczne światła - nie wyłączają się


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przestały wyłączać się automatyczne światła, do tej pory działało to tak że jak robiło się ciemno to się zapalały, jak robiło się widno to się wyłączały. Obecnie jak odpalę auto świecą non stop, czy dzień czy noc świecą. Gasną po zgaszeniu silnika i otwarciu drzwi. Czujnik na szybie czysty, automatyczne wycieraczki działają OK. Deaktywacja automatycznych świateł wyłącza je i da się je włączyć i wyłączyć wyłącznikiem. Ktoś wie co jest przyczyną żę światła świecą non stop ? Przekaźnik się zgrzał czy co ? Jest jakiś przekaźnik od tych automatycznych świateł ? Jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden błąd Ci nie wyskoczył? Sprawdź taśmy które idą do czujnika. O tej porze roku ( przynajmniej u mnie ) gdy szyby przymarzaj tworzy się wilgoć która zbiera się właśnie w tym miejscu gdzie idą folie ( stąd czasem spływają takie kropelki z szyby ) możliwe, że wtyczka po prostu Ci zamokła, posprawdzaj wyczyść, użyj Kontaktu.

Edytowane przez MechanikAmator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No ten temat to nawet Mi się śni bo chcę zamontować w meganie światła do jazdy dziennej ale jak ciągle świecą się światła to nie zadziałają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC - on jest wlutowany.

Tu znajdziesz szczegóły jeśli w scenicu jest tak samo.

Musisz sprawdzić, czy poprzedni właściciel nie zlecił wstawienia mostka w sterowaniu tym przekaźnikiem.

Edytowane przez jabrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedzie  znajdę  dzięki. Tu nie chodzi o to ,że nie ma świateł mijania,właśnie są tylko ,że zawsze.

Edytowane przez mamiroma4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Więc już załatwione...przez clipa. Koniec z załączaniem przy zapłonie. świateł, teraz tylko montaż ledówek Philips zostaje  :-)   A po krótko....moduł 645... tryb naprawy... sprawdzamy co jest ustawione  w aucie i ważne... zapisać,fotkę cyknąć. Dokładne szczegóły wkrótce. Wyłączyłem w diabły te światła dzienne ! Ale to nie tryb skandynawski. Nie było w ogóle.

Edytowane przez mamiroma4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!