Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

1.9 130KM lub 1.5 105KM


Banan3xL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jestem na etapie kupna Meganki III coupe. Cały czas szukałem wokół benzyny 110-130KM z myślą założenia LPG, tutaj dwie oferty wygrzebałem z Dieslem.

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-stan-perfekcyjny-1-9-dci-130-km-maly-przebieg-polecam-ID6z88Rb.html

Ktoś z was może przez jakiś przypadek zwrócił uwagę na te ofery i może je z jakeigoś powodu polecić/ odrzucić?

Edytowane przez Banan3xL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :-) Oba te samochody są podobne, z tym że ten czarny jest sprowadzony z zagranicy, co czyni małowiarygodnym sam przebieg. Nie podobają mi się też czujniki parkowania zamontowane w dyfuzorze - wyglądają jak nieoryginalne, a dwa pozostałe jak oryginalne. Drugie auto jest z Polski, wygląda wizualnie gorzej (jak sądzę, nie jest odpicowane), ma pęknięty lewy tylny klosz od lampy. Sprzedający pisze o gwarancji - interesujące, można popytać jak to wygląda.

 

Generalnie samochody z tych lat powinny tyle kosztować, co nasuwa jeden wniosek: z tym czarnym musiało być coś nie tak, skoro opłacało się go przywieźć i sprzedać za tyle samo co krajowy z "WSZYSTKIE POWŁOKI LAKIERNICZE FABRYCZNE". Jak chodzi o silnik 105/106 KM, to mam podobny, tyle że w Meganie II z 2008 (niewiele się różnił od tych z Meganów III z początków produkcji), jeśli przebieg jest prawdziwy i wszystko jest sprawne, to teoretycznie nie ma się go co obawiać. Raczej silnik z 2009, montowany w Megane III był jeszcze bardziej poprawiony jak w poliftowej dwójce z 2008.

Edytowane przez konwil
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromnie dziękuję za pomoc i za wyrozumiałość do żółtodzioba. :-)

 

"Generalnie samochody z tych lat powinny tyle kosztować" - rozumiem, że taki Megane 2009 rok powinien być w okolicach 20000? Dosyć cenne info dla mnie w razie negocjacji ceny. :-)

Ogromne dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sądzę. Teść ma 1.5 dCi 106 KM z 2010 (hatchback) - wg mnie jest warty mniej więcej 20 kPLN. Poczytaj też inne tematy, w sensie - innych użytkowników Forum - tam też znajdziesz masę wskazówek, przykłady ogłoszeń itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!