Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane ph2 2.0 pomoc


Bolsom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam rozgladam sie ostatnio za renault megane 2 pojawila sie taka oferta w mojej okolicy mogl by mi ktos cos doradzic?

ewentualnie czy widac jakies wady na foto? lub o co pytac wlasciciela przez telefon? jestem kompletnie zielony w temacie

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-renault-megane-2-0-16v-lpg-osoba-prywatna-garazowany-zadbany-ID6zkOxr.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-brak zaślepki zamka klamki w drzwiach kierowcy

-wnętrze przedliftowe - z zewnątrz wygląda na polfta O.o

-nie pasuje mi też środkowe pokrętło nawiewów - 2 boczne mają piktogramy, środkowy jest ich pozbawiony - z tego co wiem powinny być identyczne albo wszystkie 3 z piktogramami albo bez.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie samochód nieźle skombinowany :-) Z zewnątrz wygląda jak poliftowy (zderzak, lampy, listwy ochronne), ale uwagę zwracają ramiona wycieraczek, które wg mnie są przedliftowe (chyba że zostały zmienione). Wewnątrz - przedliftowy - i faktycznie to pokrętło rzuca się w oczy, że jest nie do kompletu. Albo dwa pozostałe nie są :-) Niemniej przy tych całych wątpliwościach xenony wyglądają na prawidłowe: w lampie jest soczewka ze srebrną/błyszczącą ramką, są spryskiwacze, nie ma pokrętła regulacji wysokości. A jeszcze zauważyłem nakładki na progi z przodu - mam takie same w aucie z 2008 (wer. Dynamique). I tak patrząc na moje autko - z 2008, 130 kkm, kombi, diesel i bez nawigacji - to tu cena jest chyba za wysoka - moje bym wycenił niżej (ew. podobnie).

Edytowane przez konwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są "maniacy" (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), co zmieniają podświetlenie, zegary etc, bo im się bardziej te elementy podobają z drugiego wariantu (polifta, przedlifta). Z zewnątrz wygląda na polifta (rocznik też chyba na to wskazuje), a wewnątrz na przedlifta - spytaj właściciela, co robił w aucie, co zmienił w jego wyglądzie, odkąd go zakupił. Nie sugeruj mu tego, co znalazłeś, że nie pasuje do całości, niech sam o tym opowie. Możliwe, że ma zdjęcia, gdzie udokumentował zmianę, bo miał taki kaprys - wtedy można odpuścić to, że w środku jest inny niż powinien być. Inna kwestia, jeśli nic o tym nie wie lub nie będzie miał żadnego dowodu na to, że sam tak to sobie zrobił dla zachcianki (wpisy na fb, rozmowy, maile, zdjęcia, info na jakimś forum etc). Widać, że chata ładna, więc możliwe, że nie miał co robić z nadmiarem gotówki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam - tylko że Scenica z marca 2006 roku - z przed lifta. W środku ma już elementy z polifta, np. licznik już z j. polskim, siedzenia poliftowe... Podaję ten przykład dlatego, że jeżeli to model mniej więcej z okresu przejściowego to może ładowali do niego to co jeszcze mieli na magazynach i nowe elementy też. Najlepiej poproś o nr VIN i tutaj sprawdzisz dokładna datę produkcji i wyposażenie. Jak data będzie mniej więcej z okresu zmian modelu to takie wyposażenie jest możliwe. Lub tak jak piszą wyżej ktoś zmienił przód na poliftowy i mógł to zrobić z dwóch powodów - kolizji lub "bo tak mu się podobało".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!