Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wyświetlacz a czujnik temperatury


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 Posiadam Megane III GrandTour z 2011 roku, autko pochodzi z polskiego salonu i jest uboższą wersją. Posiadam to najbiedniejsze radio bez bt z dwoma chinchami oraz małym ekranem. Zauważyłem że u kolegi w podobnej wersji w prawym górnym rogu tego ekranu pokazuje się temperatura zewnętrzna, u mnie po przyjrzeniu się pod kątem zauważyłem że na ekranie też jest możliwość wyświetlenia temperatury leczy jest ona martwa ponieważ sie nie wyświetla. Teraz nachodzi mnie myśl, czy jest to kwestia uszkodzonego czujnika w lusterku czy też jego brak. Nie wiem czy termometr jest jakąś dodatkową opcją za która się płaci. Auto posiadam z drugiej ręki, więc trudno mi określić czy przedtem się coś paliło czy nie. Dodam, że kolegi jak i mój samochód posiadają w lusterku po stronie kierowcy taki wystający dzyndzel w którego miejscu jest ponoć czujnik temp. Czy komuś z was jest znany ten temat, wie czy mogę coś zrobić aby i mój samochód pokazywał temperaturę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak jest uszkodzony czujnik,  to właśnie (na 100% w TOMTOM) nie pokazuje temperatury. Podejrzewam, że Twoim przypadku i wyświetlaczu jest podobnie. Czujniki masz w obu lusterkach, jednakże podłączony jest tylko ten w lewych drzwiach. Idzie on do modułu sterującego drzwiami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam "bieda" wersję i na lusterkach nie posiadam nic wystającego a i radia fabrycznego nie miałem , fakt kupowałem od pierwszego właściciela który zostawił auto w salonie Renault więc chyba nie robiliby wałków z radiem fabrycznym. Więc chyba nie wszystkie auta jednak miały opcję termometru :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!