Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Samoczynna zmiana stylu wyświetlacza środkowego


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

mam ten sam problem. Po nocy, gdy temperatura spada poniżej 0, komputer resetuje styl wyświetlacza, średnie spalanie itd. Byłem z tym problemem przedwczoraj w ASO, ponoć diagnostyka nie wykazała żadnych błędów. Zaktualizowali mi oprogramowanie (nie znam obecnej wersji, ale sprawdzę) i.... problem występuje nadal. Jedyna poprawa, jaką odczułem, to zauważalnie szybsza obsługa zestawu głośnomówiącego (np. mogę szybciej głosowo wybierać połączenia itd.). Pozostaje więc kolejna wizyta.

 

Przejrzałem kilka forów i pomysły jakie się pojawiały to słaby akumulator, klemy, "jakieś" styki przy module UHC (mi to nic nie mówi :)) - ale te pomysły dotyczyły Megane 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W swoim megane mam identyczny problem czyli samoczynna zmiana zegarów z trybu np. 1 na eco po nocy kiedy temperatura spada poniżej 0.

Ale w waszych postach piszecie o oprogramowaniu 3.3... podczas gdy ja mam wersje 7.0 ...

Także albo patrze nie na to co potrzeba albo coś jest nie tak bo różnica w numeracji jest znacząca.

Auto z 2018 roku. Czy ktoś z Was ma coś podobnego?

 

zdjecie.thumb.jpg.b6d84cf4d445eb02967e4539ce943f3c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto jest w serwisie od wczoraj. Zostawiłem na noc by w ASO zobaczyli, że nie zmyślam. Zobaczymy, czy coś wskórają. Szkoda, że nawet jeśli coś zrobią i dziś odbiorę auto, to dopiero jutro rano okaże się, czy problem został usunięty - kolejny dzień niepewności. Dam znać czy usterka została usunięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ABCMegane napisał:

Witam, jakie są nowe funkcje w wersji 3.3.16.961 w stosunku do wersji 3.3.16.941?

Nie ma żadnych nowych funkcji.

W wersji 3.3.16.96x podobno zrobili: łatki do map, kompatybilność z Bluetooth i korektę błędów przyczyniających się do stabilności systemu. dla zwykłego usera = nic szczególnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto odpowiedź od Renault Polska:

- Poprawiono sporadyczne gaśnięcie ekranu R-Link 2 w trakcie jazdy.
- Usunięto nieprawidłowość powodującą rozłączanie połączenia Bluetooth podczas korzystania z funkcji “Asystent parkowania”.
- Poprawiono automatyczne nawiązywanie połączenia Bluetooth.
- Poprawiono działanie wybierania głosowego.
- Poprawiono działanie systemu z aplikacjami Android Auto oraz Car Play.
- Poprawiono płynność działania systemu R-Link 2.
- Poprawiono prędkość uruchamiania systemu multimedialnego R-Link 2.
- Poprawiono algorytm wytyczania tras.
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, czy ktoś uporał się z samoczynnie kasującym się spalaniem (driving Eco, zegary) i ekranem środkowym? Za tydzień mam wizytę w ASO Białystok i chciałbym się dowiedzieć czy istnieje szansa na usunięcie usterki... 

Auto kupione 31.12.2018 - 400 km przebiegu.... 

Edytowane przez el_ryba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Przedwczoraj odebrałem autko z serwisu. Na reset nic nie poradzili niestety (robili adaptację do ustawień początkowych, przeprogramowanie, itp., choć wersja softu się nie zmieniła po ich interwencji)... Wczorajsza samodzielna aktualizacja softu do wersji 3.3.16.966 również nie przyniosła rozwiązania. Z tego, co pisał ari75 koło 15 stycznia ma być kolejna aktualizacja, która być może problem rozwiąże.

Co ciekawe na początku grudnia pan w serwisie przebąknął, że na ten problem pomaga wymiana zegarów... Ile w tym prawdy - nie wiem.

Pozdrawiam!

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, celefinnel napisał:

Ja nagrałem filmik, który został wysłany do działu technicznego (techfin czy jakoś tak). Czekam na info z ASO. A dziś rano miałem problem z otwarciem drzwi- tak  jakby nie działały czujniki od strony kierowcy. 

U mnie wczoraj po aktualizacji do najnowszej wersji też przestał otwierać drzwi.. Bagażnik dalo się otworzyć a drzwi nie. Jeśli macie problemy z kasowaniem zegarów to dzwońcie :

Dział Pomocy ds. Multimediów i Nawigacji

22-852-41-13

Poniedziałek – Piątek 9:00 17:00

Mówił że zna temat ale występuje to bardzo rzadko. Można składać oficjalną reklamację przez ten dział. Ja czekam na wizytę w serwisie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lubowitz78 napisał:

Na otwarcie drzwi-dostała się wilgoć.Weź po prostu ręcznik papierowy i przetrzyj nim klamki od wewnątrz.Wszystko będzie znowu działało :mrgreen:

Potwierdzam :D. Dziś przetestowane - działa. Swoją drogą w lecie przy podobnej wilgotności problemu nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!