Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Samoczynna zmiana stylu wyświetlacza środkowego


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie od samego początku nie działało zapamiętywanie, pamiętali ustawienie może Max 30min a później się resetuje (ale spalania nie resetuje). I to nie zależnie od temperatury, występowało to w lato jak i zimę. Jutro jadę na wymianę oleju to im to zgłoszę skoro u innych stwierdzają że do wymiany zegary są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może obejdzie się bez skargi. 

 

Dnia 10.01.2019 o 13:31, el_ryba napisał:

Po sprawdzeniu wyszły zegary do wymiany, niestety nie ma ich w Polsce. Zamówione, pod koniec stycznia wymiana. 

 

Dziś otrzymałem telefon z ASO, że zamówili zegary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy u was też jest tak że jak ustawicie podczas jazdy np tryb sport czy komfort to na drugi dzień macie zresetowane do trybu Neutral? Bujam się z tym od początku kupna auta ale ostatnio jak powiedzialem o tym w ASO to powiedzieli ze tak nie może być (mimo że pół roku temu powiedzieli ze znają temat i że ten typ tak ma) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, przy ustawionym trybie silnika Sport, przy każdym uruchomieniu wyskakuje komunikat, czy na pewno chcemy kontynuować jazdę w tym trybie. Na potwierdzenie jest jakieś 15 sekund. Jeśli się nie potwierdzi, samoczynnie zmienia się na Neutral. Ale nie mam tak, że zaraz po odpaleniu jest jakiś inny tryb, niż był przy gaszeniu auta.

Zmienia się tylko styl zegarów i resetuję parametry. Niestety przy niższych temperaturach problem powrócił, a aktualizacja do najnowszej wersji oprogramowanie nic nie dała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Niestety zaś trzeba będzie odwiedzić ASO, tym bardziej że zauważyłem że  gdy auto samo zamyka się  pod oddaleniu się od niego, to nie zawsze gaśnie podświetlenie drzwi i r-linka, niekiedy świeci jeszcze przez ok 5min mimo iż auto już pozamykane.

Edytowane przez marcin33892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pbet napisał:

Nie papuguj.

TY nie pozyskujesz wiedzy, piszesz bzdurne rozwiazania problemu - a to różnica

lapka2.gif

REGULAMIN - 5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

  • Like 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!