Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

wejście AUX w megane 3 coupe nie łączy się z telefonem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Taki problem: Czy jest możliwość połączenia telefonu z Meganką przewodem stereo- mini jack? mam tylko takie wyjście z panelu w megance. Gdy podłączam telefon na wyświetlaczu ciągle jest, że szuka szuka.... Jakieś podpowiedzi?

Pozdrawiam

Franek- megane 3 coupe 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewodem, o którym wspominasz (ale tam chyba jest zwykły jack) można wpuścić do radia muzykę/dźwięk z telefonu (wejście AUX). Komunikat szukania telefonu na radiu oznacza próbę połączenia się poprzez Bluetooth.

Edytowane przez konwil
Suplement
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję z aodpowiedż. Ale mój problem jest taki, że gdy radio przełączam na tryb aux i mam telefon podpięty tym kabelkiem do samochodu cały czas jest komunikat o szukaniu i nie chce znaleźć :( kabel 100% sprawn. Jakieś sugestie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć fotkę radia i wejścia AUX. No i podstawowe pytanie. Czy w telefonie puściłeś jakiś dźwięk w trakcie tego szukania?

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon właśnie Iphone, czyli sugerujesz spróbować na innym kabelku?

A kojarzycie czy jeśli mam tą wersję radia jak na zdjęciach to auto jest wyposarzone w Bluetooth? Czy może mieć takie przyciski na radiu, ale nie ma tej funkcji?

Pytam gdyż, nie mogę wejść w ustawienia BT,.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na radiu masz przycisk TEL, to wg mnie służy on do połączenia z telefonem, przy pomocy Bluetooth. Oprócz teggo, na pilocie przy kierownicy powinieneś mieć zieloną i czerwoną (przekreśloną) słuchawkę pod przyciskiem MUTE, jn.:

87b58ed1b92dab21cc3288c9ac14c844.thumb.jpg.8fc3129a41ccf81b3652b07deeba105a.jpg

W okolicach lusterka wstecznego powinieneś zobaczyć maskownicę od mikrofonu (wygląda jak mały głośnik/nawiew). Wówczas raczej na 100% masz w samochodzie Bluetooth. 

Edytowane przez konwil
Korekta językowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wchodzę w BT/AUX przez przycisk Radio/CD na panelu radia.Telefon musisz wcześniej sparować.Na pewno jest taka funkcja w ustawieniach.Na forum powinna być instrukcja do tego radia RadioSat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie jest problem z Iphonem, jak masz więc możliwość - spróbuj z innym. Sprawa jest naprawdę intuicyjna - nie wiem jak biegły jesteś w takich sprawach - bo mnie udało się to zrobić podczas jazdy samochodem w mieście (oczywiście w przerwach w jeździe, podczas korka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!