Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

ząbkowanie przednich opon


Robu

Rekomendowane odpowiedzi

witam

koledzy moze ktos z Was ma taki problem lub go rozwiazał.

ale od poczatku... kupiłem meganke z 2014 w kwietniu tamtego roku,była na zimówkach.

na jezdzie próbnej buczałó cos z prawej strony ,myslałem ze łozysko,po wymianie  na opony letnie(kupiłem nowe) buczenie znikneło wiec wiadomo opona.

po załazeniu letnich i przejechaniu 7 tys, zaczyna wyc (buczeć) znowu. 

okazuje sie ze zabkuje opone, kontrola zbieżnosci wykazała (ze zbiezność ok )to ze koło prawe na lekkie przesuniecie konta ( diagnosta mówi ze to nie jest przyczyna)

x

i jeszcze jeden fakt. przyjezdzajac na kontrolę miałem z przodu w oponach cisnienie 1,9 zamiast 2,3

x

x

moze moj wpis jest długi i nudny ale chciałem wszystko przekazać

x

mozliwe ze to przez niskie cisnienie w oponach, ale chciałbym posłuchać rad ludzi madrych

x

pozdrawiam Robu

x

x

x

 

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt. 5.6 Literki PL

pkt. 5.9 Zabrania się nadmiernego i niepotrzebnego stosowania klawisza ENTER...-mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie to nie ząbkowanie. Jechać na lepszą stacje do sprawdzenia zbieżności. Niewłaściwy kąt pochylenia koła to znak że coś jest nie tak. Może to kolumna McPersona ( jakiś jej element ) - daje do myślenia.

Kiedyś miałem coś podobnego a winna była pęknięta sprężyna - samochód nieobciążony i nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Panowie za zaineresowanie sie  tematem i opinie.

jak juz pisalem samochód kupilem w kwietniu 2017, nastepnie zmiana opon na letnie

a na poczatku lipca przeglad diagnostyczny po pierwszych 3 latach, na testach amorki wyszły dobrze (niestety nie pamietam ile mialy %)

pózniej trasa wlochy ,chorwacja....... we wrzesniu zauwazyłem buczenie prawej opony i zabki.

aha i jeszcze jedna rzecz o ktorej nie mowile ( a moze to miec wpływ albo nie)

na stacji jak gość sprawdzał zbiezność w kompie miał wgrany program do meganki 2  a nie do megan 3

wiec nie wiem czy moge sie opierac na wynikach z analizy jakie mam ?

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt. 5.6 Literki PL-mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do administratora

jak kto nie ma co robić to się czepia o pierdoły.

Jeżeli ktoś nie zamierza pisać zgodnie z regulaminem - po polsku, to nikt go przecież nie zmusza w ogóle do pisania. I dziękuje za troskę o mój czas wolny. Niestety przez takie podejście do języka ojczystego, czasu mam coraz mniej.- mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!