Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie generalnie wieje normalnie, tylko jest zonk jak ustawie nawiew na szybe a i tak pol leci na kratkami. Filtr prawie nowy, tzn. ? Sam wymieniales, czy poprzedni wlasciciel zapewnil Cie, ze wymienial. Ten filtr to co pol roku trzeba wymieniac, albo czesciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co z wami u mnie filtr jest 2 rok i 2 razy był tylko przedmuchany a nadmuch działa jak szalony

 

No to Cię przelicytuje. Ja filtr pp już kilka razy płukałem w wodzie :shock: Nadal wygląda i działa dobrze. Jesli chodzi o nawiew to urywa głowę.

Jedyny problem, to klapka obiegu wewn. Jak sama nazwa wskazuje klapka - słuzy do klapania. Chyba wyłamało sie kilka zębów i zanim się przełączy wew-zew oraz zawsze po odpaleniu silnika kilka klapnięć z siebie wydaje.

Będę miał teraz tydzień wolnego to się do niej dobiorę. tylko te cholerne wycieraczki. Za nic nie dają się zdjąć :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche lipa z ta klapka... a co do samego filtra tez sadze ze warto od czasu do czasu go samemu przeczyscic zanim sie calkiem wymieni na nowy. ja zamierzam sie do swojego dokopac w ten weekend... ehhh tylko pol deski rozbiore :]

 

Azagoth, a sprawdzales turbo-suszarke? moze sam wiatraczek Ci padl... moglo sie zatrzec lozysko i teraz kiepsko sie kreci. nie ma takiego lekkiego buczenia? zwlaszcza jak dasz na mocniejszy nawiew?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
nie wiem co z wami u mnie filtr jest 2 rok i 2 razy był tylko przedmuchany a nadmuch działa jak szalony

 

No to Cię przelicytuje. Ja filtr pp już kilka razy płukałem w wodzie :shock: Nadal wygląda i działa dobrze. Jesli chodzi o nawiew to urywa głowę.

Jedyny problem, to klapka obiegu wewn. Jak sama nazwa wskazuje klapka - słuzy do klapania. Chyba wyłamało sie kilka zębów i zanim się przełączy wew-zew oraz zawsze po odpaleniu silnika kilka klapnięć z siebie wydaje.

Będę miał teraz tydzień wolnego to się do niej dobiorę. tylko te cholerne wycieraczki. Za nic nie dają się zdjąć :-?

 

A możesz zapodać jakiegoś manuala jak wyjąć ten filtr ?

Podniosłem klapkę w podszybiu pod wycieraczką i nie wiedziałem za bardzo co dalej, bo wszystko w środku zabudowane, jakieś złączki wpięte :mrgreen: Wolałem nic nie popsuć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz zapodać jakiegoś manuala jak wyjąć ten filtr ?

Podniosłem klapkę w podszybiu pod wycieraczką i nie wiedziałem za bardzo co dalej, bo wszystko w środku zabudowane, jakieś złączki wpięte :mrgreen: Wolałem nic nie popsuć :)

Poszukaj na stronie www.filtron.pl

nie podałeś jaka masz megane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!