Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam do wymiany przekładnie kierowniczą. Moje pytanie brzmi, gdzie najlepiej ją kupić ? Allegro, jakiś sklep ? Macie jakiegoś zaufanego sprzedawcę/sklep ??

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo chcę oddawać do regeneracji. Wolałbym nową.... tak przynajmniej mi się wydaje. W ogóle jaki jest koszt regeneracji przekładni ?? W intercarsie przekładnia z oryginału kosztuje 750zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W linku masz oryginał za 560. Regeneracja pewnie niewiele taniej. Kiedyś się interesowałem bo jeden magik powiedział, że jest do wymiany w MII. Spece od maglownic sprawdzili i stwierdzili, że nic z tych rzeczy. Kosztu dokładnego nie pamiętam bo to było kilka lat temu ale coś chyba około 400 zł wtedy by chcieli.

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 100% mam ją do wymiany. Luż z prawej strony jest masakryczny na niej. 3 kolegów z serwisu w którym pracuje mi to sprawdzali. Jak i sam łapę trzymałem na niej. Powiem tak stukanie bym jeszcze przeżył, ale jak sam zobaczyłem jaki ma luz to się przeraziłem, cały drążek kierowniczy wygina się w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nową jak dobrze poszukasz to kupisz poniżej 500 zł za oryginalną.

Producenci chyba wyprzedają nadwyżkę produkcyjną, na rynku jest bardzo dużo dostępnych przekładni. 

Nie wiem dokładnie kto jest producentem dla TRW, przekładnie mają zeszlifowane dane producenta i często też logo Renault.

Kiedyś jeszcze stare przekładnie skupowały zakłady regenerujące, teraz już ciężko. U mnie w regonie 400-450 za regenerację. 

Edit:

Już mam Hema Turcja.

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie podałem link do Moto Dynamic w pierwszym poście. Swoją drogą ciekawe bo ma też inny rodzaj do MII za 750 zł. Ciekawe czym się różnią. Droższa ma nr 8200892104, a tańsza 8200463517J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zależy w jakim jest stanie twoja obecna maglownica:) bo jeśli nie jest po rdzewiała to za  ok.200 zł możesz sam sobie ją zregenerować nie wyciągając jej nawet z samochodu. Wystarczy zdjąć prawe koło, rozpiąć końcówkę, ściągnąć drążek i zamontować nową tulejkę http://allegro.pl/tulejka-maglownicy-renault-megane-ii-scenic-ii-i7328691926.html która się wyciera z kąd potem powstaje właśnie ten luz. Poskładać potem wszytko do kupy i na zbieżność.

Ja kupywałem ją w tamtym roku jeszcze za 52 zł z wysyłką i na takiej tulejce jeździłem bez problemu pół roku ale w moim przypadku i tak dobrze bo zaryzykowałem taki manewr na starej pordzewiałej przekładni i po pewnym czasie plastik się wytarł i zaczęło lekko ściągać do prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!