Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, KrzysMac napisał(a):

ma sensu kupować

ddt4all jest darmowy.

Potrzebny jest tylko markowy elm27 za 50 zł (np. vgate 3) który się przyda do wielu innych rzeczy jak i innych samochodów.

Poczytaj ile "ukrytych" funkcji można aktywować ddt4all.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2024 o 16:53, sylwekdm napisał(a):

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - aniewa

Tu nie ma nic do współczucia. W pełni polecam, ja sobie współczułem jak pracowałem na Windzie. Serio. Ale zapewne cię nie przekonam. 😉 Od lat wszystko działa, nie muszę nic reinstalować (jak kiedyś). Ale dużo by tu pisać o plusach i minusach. 

Edytowane przez aniewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KrzysMac napisał(a):

Tu nie ma nic do współczucia

A jednak myślę, że jest.

1 godzinę temu, KrzysMac napisał(a):

cię nie przekonam

No, niestety,  nie przekonasz szczególnie jeśli chodzi o diagnostykę samochodów.

Czasami androidem zdrobisz więcej niż ASO.

A zawodowo system narzuca mi pracodawca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2024 o 15:56, sylwekdm napisał(a):

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - aniewa

I ja to szanuje :D  A tak szczerze, nie da rady żebym podjechał jak będę w drodze do Zako w marcu na ogarnięcie kilku rzeczy w autku? Podjechał bym do Ciebie, podpieli byśmy moją mege i kilka rzeczy poklikali? Już kiedyś wrzucałem na forum posta, zależało by mi na kilku rzeczach:

- temperatura zew otoczenia na zegarach

- zmiana skoku tempomatu z 2 km na 5 km podczas ustawiania

- wgranie świeżych map, w miarę możliwości

Da radę. Do zako jadę 5 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. 

1.Czy można zmienić zakres prędkości tempomatu adaptacyjnego? Domyślnie tempomat działa w zakresie 50-150km/h. Czy można te wartości poszerzyć?

Ewnetualnie czy można w ustawieniach zmienić tempomat adaptacyjny na zwykły tempomat i czy będzie on działałal w szerszym zakresie prędkości czy w autach z adaptacja pozostanie 50-150?

 

2. Czy można zmienić w ustawieniach DV zakres prędkości w jakim samochód z automatyczną skrzynią biegow w trybie Eco rozłącza napęd (wysprzegla). Obecnie jest to maksymalnie 145km/h. Chciałbym ten limit zwiększyć. 

 

Z góry dziękuję za info czy jest to możliwe. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

1.Czy można zmienić zakres prędkości tempomatu adaptacyjnego? Domyślnie tempomat działa w zakresie 50-150km/h. Czy można te wartości poszerzyć?

Ewnetualnie czy można w ustawieniach zmienić tempomat adaptacyjny na zwykły tempomat i czy będzie on działałal w szerszym zakresie prędkości czy w autach z adaptacja pozostanie 50-150?

 

2. Czy można zmienić w ustawieniach DV zakres prędkości w jakim samochód z automatyczną skrzynią biegow w trybie Eco rozłącza napęd (wysprzegla). Obecnie jest to maksymalnie 145km/h. Chciałbym ten limit zwiększyć. 

 

Z góry dziękuję za info czy jest to możliwe. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!