Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Cześć!

Niedawno sobie aktywowałam AA w Kadjarze z 2016 r. poprzez przejście z 2.2 na 3.3 + tryb debug w aucie. Również przez DDT4ALL przywróciłam sobie dobre linie cofania oraz domyślne sterowanie głosowe, abym miała zamiennik w razie, gdybym nie mogła korzystać Google Assistant z jakiegoś powodu. Zauważyłam, że nie zawsze Asystent Google mnie słyszy, mimo że wołam "Ok Google" lub naciskam długo przycisk na kierownicy. Kropki są nieruchomo, jakby nie łapał mojego głosu. Asystent łapie głos dopiero, gdy zresetuję radio w samochodzie długo przyciskając guzik zasilania radia. Tymczasem fabryczny asystent R-Link łapie mój głos bez problemu. Asystent Google w telefonie działa normalnie.

Da się coś na to poradzić?

Edytowane przez Ducha
1 poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Mam problem w developerze poprzestawialem ustawienia i nie mogę zmieniać dźwięków i uciekła mi gdzieś modulacja z alpiny, nie mam dodatkowego kafelka w pojeździe  a w ustawieniach widnieją dźwięki we wszystkich trybach ale nie mogę ich zmienić pomoże ktoś?

No i jeszcze wiele osób pisało o możliwości zmiany doświetlania zakrętów ale też nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 10.11.2019 o 15:42, Rafixxxx2 napisał:

Mam trzy "włączniki" : alarm prędkości, dźwięk alarmu prędkości (to ten odpowiedzialny za pikanie), strefa zagrożenia.

Co tej jest ta strefa zagrożenia bo nawet w instrukcji nie znajduję wzmianki o tym a bardzo mnie to nurtuje 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ten skrypt do Screen2Auto ? Wcześniej jest opisana możliwość zainstalowania Screen2Auto za pomocą skryptu ale nie działa link do niego.
Nie mogę inaczej uzyskać kopii obrazu ponieważ w opisie AAAD jest że " Urządzenia z systemem Android 7.x/8.x nie są zgodne " AAAD się instaluje ale ściąga nic tylko kręci kółko że niby coś robi i może tak godzinami. Czyli najprościej będzie dla mnie chyba bezpośrednio Screen2Auto ale nie mam skryptu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

Zaktualizowałem wersję r-linka z 2.2.*** na 3.3.16.961 , wersja oprogramowania startowego: 4992.

Odpaliłem przez dd4all Android Auto oraz Carplay. Android Auto działa, Apple Carplay nie - sprawdzone na 2 kablach i 2 iPhone.

Pytanie, czy jest to kwestia modułu USB, czy inny problem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2023 o 19:14, Klifax napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - aniewa

 

Moduł radia/nawigacji do wymiany oraz porty usb, żeby u Ciebie działał CarPlay. No i moduł radia/nawigacji musi mieć zdjęta blokade antykradziezowa.

W dniu 20.12.2022 o 16:44, Ducha napisał:

Cześć!

Niedawno sobie aktywowałam AA w Kadjarze z 2016 r. poprzez przejście z 2.2 na 3.3 + tryb debug w aucie. Również przez DDT4ALL przywróciłam sobie dobre linie cofania oraz domyślne sterowanie głosowe, abym miała zamiennik w razie, gdybym nie mogła korzystać Google Assistant z jakiegoś powodu. Zauważyłam, że nie zawsze Asystent Google mnie słyszy, mimo że wołam "Ok Google" lub naciskam długo przycisk na kierownicy. Kropki są nieruchomo, jakby nie łapał mojego głosu. Asystent łapie głos dopiero, gdy zresetuję radio w samochodzie długo przyciskając guzik zasilania radia. Tymczasem fabryczny asystent R-Link łapie mój głos bez problemu. Asystent Google w telefonie działa normalnie.

Da się coś na to poradzić?

Wywołaj najpierw asystenta fabrycznego renault kliknij wyjdź a później zaraz spróbuj asystenta google, powinien juz słuchać.

W dniu 2.03.2023 o 19:32, tomi222 napisał:

Co tej jest ta strefa zagrożenia bo nawet w instrukcji nie znajduję wzmianki o tym a bardzo mnie to nurtuje 😉

Mogą to być ostrzeżenia o fotoradadach.

Alarm prędkości: to czytanie znaków

Dźwięk: to wiadomo pikanie po przekroczeniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

Miałem już te mapy wykupione wcześniej,ale nie sądziłem,że wgranie nowszej wersji oprogramowania rlinka usunie mi mapu oryginalnie zainstalowane bo wcześniej też aktualizowałem rlinka i nic takiego się nie stało.

Powalczę trochę z mapami a później będzie czas na linie kamery bo to kolejny efekt uboczny aktualizacji.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mapy były stare bo chyba z 2017 roku,ale były wykupione na całą Europę i jak aktualizowałem pierwszy raz oprogramowanie 2.2 na 2.2 te najnowsze to wszystko było,natomiast dzisiaj po instalacji na 3.3 zostały tylko jakieś tureckie a tych na Europe już nie było i navi nie działała.

Toolbox nie widział aktualizacji map,nawet tych brakujących.

A co do nowych map z 2022.06 to je kupiłem wcześniej,ale przez allegro,czyli dokładnie to samo co Ty wrzuciłeś i wiedziałem,że te mapy się usuną po aktualizacji,ale myślałem,że oryginalne zostaną zachowane.

 

Wychodzi na to,że cała zawartość dodatkowa,gdzie była europa została usunięta.

Tak to wygląda na moim koncie renault.

W programie ddt4all pokazuje wgraną mapę europy,ale faktycznie jej nie ma.

Screenshot_20230325_172256_Kiwi Browser.jpg

Edytowane przez tomi222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!