Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedną dziwną przypadłość zauważyłem po aktualizacji 2.2 -> 3.3.

 

Gdy ktoś do mnie dzwoni, a telefon nie jest pod AA tylko pod BlueTooth sparowany z RLink2 to połączenie jest jakby zawieszane, ale nie mam możliwości odebrania go.

Wciśniecie przycisku telefonu na kierownicy przerywa tą rozmowę.

Jak wyłączyć to auto-odbieranie z zawieszeniem (bo zdaje się, że w takim stanie jest rozmowa)?

Albo co sprawdzić żeby zweryfikować czy wszystko jest ok?

Przyznam, że to dość uciążliwe dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pawka_4 napisał:

Albo co sprawdzić żeby zweryfikować czy wszystko jest ok?

Wszystko ok. Musisz wyłączyć automatyczne wstrzymywanie.

Walę z pamięci:

Menu > telefon> ustawienia> automatyczne wstrzymywanie - daj na off

Edytowane przez sylwekdm
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2022 o 21:15, mastercossack napisał:

Witam 

Niestety nie udało się znaleźć  rozwiązania. Jedyna opcja to zmiana radia ale tu też pojawia się problem z zabezpieczeniem tego "nowego" radia starym nr VIN... Czy znacie jakiegoś magika który może pomóc w rozkodowaniu radia z dawcy?

Taki sam model radia kupiłem na allegro, a magika który  zdjął blokadę  znalazłem pod Piła (wysłałem radio poczta). 

 

Wymiana radia trwała ok. 2h. Trzeba zdjąć obudowę pod kierownicą, potem z zegarów, wszystkie plastiki przy kratkach nawiewowych i panelu klimatyzacji.

Niestety żeby wyjac stare radio musiałem wyłamać plastik który jest na środku między kratkami nawiewu.

Po podłączeniu radio nie daje znaku życia przez ok. 1-2 min bo musi zaciągnąć dane z naszego auta po czym włącza się i działa normalnie. Nic nie musiałem zmieniać w dd4all bo radio ochodzilo z tego samego modelu z podobnym wyposażeniem.

 

Jeśli ktoś będzie potrzebował namiar na mojego magika to wyślę na priv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Qbak napisał:

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - Prezes

Ooo dzięki kolego za info, tylko szkoda, że jak pytałem 2,5 tygodnia temu to nikt nie potrafił mi pomóc... Przeszukałem cały internet i chyba to jednak nie jest takie proste bo  znalazłem tylko 2 gości. Tym bardziej się cieszę, że na forum są tacy użytkownicy jak ty, może następnym razem zdążysz komuś pomóc i nie straci 2 tygodni na szukanie pomocy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja tylko takie 1 pytanie, bo przejrzałem sporo tego, ale nadal nie rozumiem za bardzo.

Czy stworzył ktoś instrukcje taką krok po kroku w języku PL jak zrobić aktualizację z R-Linka 2.x na 3.3 i aktywacją AA?

Ja niestety nie przebrnąłem i nie znalazłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, brudijr napisał:

Ja tylko takie 1 pytanie, bo przejrzałem sporo tego, ale nadal nie rozumiem za bardzo.

https://megane.com.pl/topic/77339-rlink2-instalacja-ukrytych-aplikacji-dla-polski-poradnik-aktywacja-aa-na-wszystkich-r-linkach-poradnik/?do=findComment&comment=601692

Pamiętaj, aby przed aktualizacją, należy usunąć wszystkie zapisane i sparowane telefony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem, czy dobrze myślę, ale czy  filtr kabinowy klimatyzacji nie spełnia tej roli. Jest z cząsteczkami węgla, tyle tylko, że powietrze przechodzi przez niego cały czas. A co do funkcji to tak, nawet aktywowałem masaż fotela kierowcy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!