Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

Najwidoczniej jest tak jak piszesz.

Mapy wgrałem zaraz po zorientowaniu się,że ich nie mam 😉

Co do AA to na dwóch moich samsungach nie widać aplikacji mapy czy youtube na rlinku,ale to pewnie coś w telefonie muszę pogrzebać.

Edytowane przez tomi222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Cześć, 

mam pytanie jak to jest z tymi funkcjami RS Sound (modulowanie dźwięku silnika). Mam uruchomioną tą opcje, jest kafelek można wejść wybrać kilka różnych modeli, ustawiać głośność każdego z nich oraz przełączać ON/OFF. Pytanie jednak brzmi czemu to fizycznie nie daje żadnego efektu na głośniki. Po aktywacji na ON, żaden z wybranych trybów nie daje żadnej słyszalnej zmiany, imitacji pracy silnika. Po prostu się nic nie dzieje. Może zna ktoś wyjaśnienie tematu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich jestem od dzisiaj posiadaczem megane iv. Chciałbym zaktualizować system aby działało mi AA.

Jaka będzie pasująca wersja do mojego radia jak posiadam  wersje 2.2.19.300 oraz wersję oprogramowania startowego 5446.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 9.06.2018 o 19:35, gwro napisał:

 

oraz wiele innych (niektórym udało się aktywować radio DAB - zależy od fizycznej możliwości radia, była partia z fabryczną blokadą programową lecz fizycznie obsługujących DAB)

Witajcie,

Czy wie ktoś jak sprawdzić/aktywować tego DAB?? Megane IV 2018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 14.07.2019 o 13:10, lol19pl napisał(a):

Wygląda tak jak u mnie w standardzie...

 

W dniu 12.07.2019 o 08:17, sylwekdm napisał(a):

Mam 7"

 

Odblokowanie mediów w czasie i panel klimatyzacji na ekranie.

 

1652320508_wideoiklimatyzacjanaekranieR-Link.thumb.jpg.5b00a70c6cbc8762b2409f8e4137d003.jpg

 

Klimatyzacja wygląda tak:

https://www.dailymotion.com/video/x6jp5jb

Te pojawiające się banery są mega spoko kiedy ktoś jeździ z Carplay cały czas na 7'' ekranie. Ale dlaczego, taki baner nie pokazuje się kiedy zmieniamy temperaturę? Jak mam ACP właczony i chcę sprawdzić temperature klimatyzacji lub zmienić, to żeby widzieć na jakie stopnie ustawiam to muszę wyjść z ACP. Totalnie bez sensu skoro inne opcje klimy, nadmuchów pokazują te banery nawer na ACP. A co najlepsze, kiedys, raz (i to nie był sen) taki baner dla temperatury mi wyskoczył, ale zdażyło się to raz i potem już przy wszelkiego typu próbach nie zdołałem tego banerka wyzwolić. Może można to włączyć przez Dev Mode lub ddt4all tool.

I jeszcze jedno pytanie, albo poradę: chciałbym włączyć w DEV Mode (moja Renia to Megane 2018, ekran 7 cali) wyświetlanie temperatury otowcznia na liczniku. Ale czytając wątek, widzę że łatwo zepsuć R-Linka poprzez przypadkowe włączenie opcji HIGH dla małego ekranu. I teraz ja jako osoba chcąca wejść do DEV Mode pierwszy raz w życiu i włączyć tylko tą jedną opcję temperatury na zegarach, jakie jest prawdopodobieństwo że zrobię coś źle i kliknę tą cholerną opcję dla ekranu, której nie chcę kliknąć.

Czy ktoś jest w stanie pokazać za pomocą obrazków, lub tekstowo krok po kroku jak właczyć temperaturę na w DEV Mode na 7" ekranie, tak aby nic innego nie popsuć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sylwekdm napisał(a):

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - aniewa

 

Chętnie, ale dla tej jednej opcji nie ma sensu kupować :) Może ktoś w okolicach Poznania mi to ogarnie. Albo bym podjechał do Ciebie jeśli byś się chciał tym zająć , tylko nie wiem gdzie i za ile monet 💲💲💲

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!