Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gdy zakupowałem swoją Renię to sprzedawca posiadał do niej tylko jedną kartę. A że dostałem od znajomego drugą kartę, którą gdzieś znalazł to pytanie brzmi czy ta oto dodatkowa karta, która kiedyś działała w innym samochodzie da się przeprogramować do mojego i będzie normalnie działać?? I jakie mogą być przybliżone koszty tego??
Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Dnia 3.01.2019 o 21:24, Papf napisał:

Da się przeprogramować - podobno da się clipem, chyba na YT jest filmik.

Podobno ziemia jest płaska :) Nie da się niczego takiego zrobić CLIPem.

Nie da się także dopisać używanej karty żadnym urządzeniem za żadne pieniądze.

 

Pierwsze pytanie czy auto ma handsfree? 

Jeżeli tak to czy ta używana karta jest sprawna i jest kartą handsfree? (Czy ma transponder PCF7952?)

 

Jeżeli powyższe na tak, to można ją wyczyścić. Będzie to wymagać jej rozebrania i podłączenie pod dedykowane do tego urządzenie i ponowne sklejenie obudowy. Po tym zabiegu można ją dopisać do auta (nie CLIPem). Sam jej nie dopiszesz.

 

Mogę ją sprawdzić i wyczyścić wysyłkowo. Koszt podobny jak w ogłoszeniach ze znanego portalu aukcyjnego, na którym są oferty w okolicach 70zł + wysyłka (za wyczyszczenie). 

Nie wiem skąd jesteś, bo nie uzupełniłaś tej informacji w profilu na forum ale jak masz blisko to zapraszam. Nie wiem czy dobrze pamiętam z innego wątku, że Kujawy ?

 

aha, jak karta jest bez hf to daruj sobie.

Edytowane przez TheOktik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, TheOktik napisał:

Nie wiem skąd jesteś, bo nie uzupełniłaś tej informacji w profilu na forum ale jak masz blisko to zapraszam. Nie wiem czy dobrze pamiętam z innego wątku, że Kujawy ?

 

ja nie ryzykowalabym takiego zachodu

to kolega pluto204 jest w posiadaniu "obcej karty"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Podobnie i ja miałem jedną kartę . Kupiłem kartę nową na portalu aukcyjnym Allegro i kodowałem u gościa ,który dorabia kluczyki itp. Kodowanie kosztowało mnie 250 zł razem z dorobieniem grota . Śpię spokojnie jak mam drugą kartę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!