Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana radia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam seryjne radio w Megane III 2010 rok i chciałbym zamontować coś z bluetooth. Chciałbym aby działały czujniki parkowania oraz sterowanie z kierownicy. Czy jest ktoś z forum kto może pomoc. Mile widziane Warszawie lub okolicy.

 

Pozdrawiam i dziekuję za pomoc.

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo już napisane na ten temat na forum

Jak masz nawi to po wymianie radia programowanie nawigacji - mogę zrobić wysyłkowo

Jak masz wyświetlacz to wymiana na A3 ( tan bez przycisków z boku )

Jak radio przed liftowe to wtyczki pasują , jak po liftowe to potrzebujesz przejściówki - mam takie na sprzedaż

Można dołożyć mikrofon i będzie zestaw głośnomówiący

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pozwole sobie dopytac: tak jak kolega posiadam to czarne radio (z ktorego schodzi farba z klawiszy) i wyswietlacz. Z racji iz, nie moge trafic uzywki w idealnym stanie, wszystkie na ol.. i alledrogo poobdzierane to pozostaje mi wymiana na srebrne. Tych z kolei jest kilka rodzajow. Nie wiem czy dobrze zakumalem czytajac post kolegi cinasa, ale rozumiem, ze u mnie pasowac bedzie druga opcja czyli '"wymiana na A3 (ten bez przyciskow z boku)". Czy to jest to radio ?:

 

radio.jpg

Obecnie mam takie :

1788749634_radio2.thumb.jpg.63e0e4776186d5d6efdfab46382c70b8.jpg

Jest jeszcze takie :

805521325_radio3.jpg.ddd957c31531771541e497a39ec73ff4.jpg

lapka2.gif

REGULAMIN

5.6 literki PL - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy w moim przypadku czarne plaskie radio przedliftowe bez bt mozna zastapic tym srebrnym z bt z pierwszego zdjecia, ktore wstawilem. Nie bedzie wprawdzie dzialac bt, ale reszta funkcji radia tak i nie musze wymieniac wyswietlacza. Jezeli chcialbym podlaczyc to srebrne z bt,mp3 i usb z ostatniego zdjecia to musialbym dokupic przejsciowke i zmienic wyswietlacz. Czy dobrze rozumuje ?

lapka2.gif

REGULAMIN

5.6 literki PL - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, to z pierwszej fotki posiada BT, wiec i tak wymiana na takie wiazala by sie z wymiana wyswietlacza. Szczerze mowiac jezeli wymiana mojego czarnego plaskiego radia ma ma wiazac sie z wymiana wyswietlacza, a z tego co wiedze to kazde inne radio od mojego ma BT to juz wolalbym wymienic na to z ostatniego zdjecia z mp3 i usb. Ma Pan do tego ktore sprzedaje odpowiedni wyswietlacz ? Jak mialbym kupowac juz takie to chcialbym w komplecie ze wszystkim co potrzebne.

lapka2.gif

REGULAMIN

5.6 literki PL - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2018 o 11:55, sadisticescape napisał:

zrobię to samo plus mam radia na miejscu - Będzin

Odradzam sprzedającego bylem u niego 3 tyg temu kupiłem manetk, czujnik temp. Oraz kodowanie radia. Manetka po montażu okazała się uszkodzona, sprzedający obiecał wymianę po czym ignoruje moje telefony/sms/pw. Kiedyś miałem  już sytuację w której chciał oszukać  mnie na 40 zlotych gdy zakupiłem u niego wtyczki radia. Po miesiącu  i straszeniu go policją zdecydował się wysłać. Na wszelkie moje oskarżenia posiadam dowody! Nie kupować u tej osoby nic.

  • Like 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!