Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam renault megane przedlift z 2009 roku. Mam pewne zapytanie do was, czy w tych megankach były montowane fabryczne autoalarmy? Gdy zamykam auto i składają się lusterka to na środku pod światłami awaryjnymi jest taka czerwona lampka, która za jakiś czas znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kompletu informacji rzucam cytatem z instrukcji:

Cytat

Lampka kontrolna informująca o zablokowaniu elementów otwieranych nadwozia
Po włączeniu zapłonu, lampka kontrolna wbudowana we włącznik 4 informuje kierowcę o stanie zablokowania elementów otwieranych nadwozia:
– lampka zapalona oznacza, że elementy otwierane nadwozia są zablokowane;
– lampka zgaszona oznacza, że elementy otwierane nadwozia są odblokowane.
Przy blokowaniu drzwi, lampka kontrolna świeci się, po czym gaśnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam chciałbym się dołączyć do pytania u mnie to wygląda tak że jak zmieniłem poduszkę amortyzatora to zobaczyłem że mam syrene a moje pytanie jest czy można to sprawdzić czy działa i jak a drugie pytanie mam czy potrzeba go aktywować clipem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, 

też mam podobny problem, bo auto chyba ma tylko centralny zamek. Chociaż raz przy zamykaniu wydało z siebie sygnał dźwiękowy...... 

Polecacie fabryczny auto alarm? da się go jakoś samemu założyć? 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Podpinam się.. Co prawda mamy dobrobyt, a policja prężnie działa, ale jednak wolałbym dodatkowo zabezpieczyć samochód przed kradzieżą. Czy ktoś przerabiał jakoś temat? Opcji jest kilka ale boję się większej ingerencji w elektrykę/elektronikę, bo na razie mi nie szwankuje i wolałbym, by tak zostało. Może poczciwa blokada skrzyni albo jakiś gps? Tyle, że złodzieje ponoć używają zagłuszaczy sygnału? Odcięcie zapłonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj przy wymianie amortyzatorów zauważyłem przegryzioną wiązkę, prawdopodobnie jakiejś syreny.   Do czego to służy ?

20230424_161940~2.jpg

Polutowałem te kable, ale alarm nie działa. Ta syrena jest w standardzie , bo nie wiem czy mam alarm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!