Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czy ten filtr jest dobrze podpięty ?


Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda, że dobrze.Złączka z zielonym zatrzaskiem powinna znajdować się z lewej strony wtyczki tak jak na tej fotce. Nowy filtr powinien mieć przy króćcach kropki zieloną i białą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączam zdjęcie mojego filtra przed demontażem. Trochę go obróciłem w lewą stronę. Na nowym miałem przy króćcach kropki w kolorze złączek by prawidłowo podłączyć.

20180907_152730.thumb.jpg.4966a984febca3d3a8ac33633609a9a9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x

A te strzałki masz ustawione w kierunku silnika czy w kierunku koła najbliższego?

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak że strzałki to wejście do filtra i z filtra. U u mnie strzałki są ale w jedną do a druga z filtra. Ja mam wyjście zielona wtyczka, przy strzalce od filtra ale kropka jest biała 

tmp-cam-2127121114.jpg

14 godzin temu, aniewa napisał:

Załączam zdjęcie mojego filtra przed demontażem. Trochę go obróciłem w lewą stronę. Na nowym miałem przy króćcach kropki w kolorze złączek by prawidłowo podłączyć.

20180907_152730.thumb.jpg.4966a984febca3d3a8ac33633609a9a9.jpg

Czyli czym się sugerować strzałkami czy kolorami,bo nie wiem czy ja nie skrzanilem podpięcia. Bo jeśli przewód z zieloną złączka idzie do pompy to powinien być zapiety przy zielonej kropce? A przy zielonej kropce jest strzałka do filtra, to sam już nie wiem w Mann jest tak

Screenshot_20180911-110240.png

Edytowane przez mariuszekf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mariuszekf napisał:

Nie papuguj!

Kolego podeślij jeszcze foty jakieś bo chyba źle go zamontowałeś.

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona złączka to jest przewód ze zbiornika. Przewód z białą zapinką idzie do pompy. Na starym filtrze miałem strzałki i one wskazywały kierunek podłączenia. Strzałka do złączki była przy zielonej zapince i to było podłączenie ze zbiornika. Strzałka od złączki była przy białej zapince czyli do pompy. W nowym mam tak samo tylko dodatkowo są jeszcze kolorowe kropki.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aniewa napisał:

Zielona złączka to jest przewód ze zbiornika. Przewód z białą zapinką idzie do pompy. Na starym filtrze miałem strzałki i one wskazywały kierunek podłączenia ...

 

IMG_20180911_223956.jpg 

Tak wygląda u mnie filtr, biały podłączony do pompy wtryskowej, zielony do gruszki, tak ma być ?

Edytowane przez michal047r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!