Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana reflektorów xenon przedlift -> soczewka polift


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien pomysł lecz nie wiem czy wszystko zadziała tak jak bym chciał, a mianowicie chciałbym założyć przód z polifta zwykłą soczewkę. Jednak w tej chwili mam fabryczny xenon, czy po wyrzuceniu lamp xenon, wymianie wiązki pasa przedniego na zwykłą nie xenonową i montażu reflektorów poliftowych bez przetwornic będzie działać samopoziomowanie dalej? Czy może muszę przerobić wtyczkę lampy xenon na wtyczkę do polifta, przepinając odpowiednio piny do silniczków regulacji światła? Przetwornica jest wymagana do samopoziomowania czy nie? Lampa z przetwornicą xenon polift pasje plug&play do przedlifta?

 

Uprzedzę pytanie dlaczego chce wymienić, a dlatego że we wcześniejszej Megance miałem właśnie lampy polift w przedlifcie i świeciły zdecyowanie lepiej aniżeli mój obecny xenon. W dodatku od jakiegoś czasu dalej borykam się z mrugającym żarnikiem mimo jego wymiany na nowe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak najbardziej liczę się z wymianą i malowaniem zderzaka, do tego liczę lampy ze ślizgami. Okulary tzn te plastiki co trzymają lampę zostają te same ;) Zazwyczaj robię dokumentację fotograficzną jak coś zmieniam przy swoim aucie, przyjmuję zazwyczaj wszelkie opinie pozytywne jak i negatywne jednak do niektórych trzymam dystans ;) Auto ma się mnie podobać szczególnie że nie zapowiada się na sprzedaż mojego obecnego w najbliższym czasie :D

 

Dalej czekam na kogoś kto może przeprowadzał podobny swap przodu i jak rozwiązał samo poziomowanie się lamp

 

Tak odbiegając od tematu to czy lampy angielskie światła drogowe mają taki snop światła jak europejskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!