Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

1.9 dCi 120hp Chip Tuning -> 150KM


marek789

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z miesiąc temu w końcu zrobiłem chip tuning w swojej Megance. Kurczę jestem zachwycony jak to autko teraz daje rade. Te dodatkowe KM i Nm robią robotę ;) Choć wiadomo że przydało by się więcej ale to może z czasem, jak wymienię wtryski na sprawniejsze oraz intercooler :) Jak oceniacie wykres jak i wynik? Nie sugerować się firmą na wykresie bo to nie ona go robiła. A myślę że wyszło całkiem okej :D 120HP -> 154HP i 270 Nm -> 340 Nm. Być może kiedyś pomyślę nad 400nm? Pewnie się da ;)

Wykres.jpg

Wyniki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 20.12.2018 o 17:11, Pitrek napisał:

Jakby oprócz rejestracji było jeszcze widać VIN to kilka osób mogłoby się zastanowić czy kupić od Ciebie "delikatnie" chipowaną renówkę. Czy raczej może... nie kupować. Prywatność - ważna rzecz.


Jesteś jednym z tych 'ekspertów', którzy zamalowują tablice rejestracyjne w Paincie? :4_joy::4_joy:  :applause:

//
wygląda to nieźle, nie sądziłem, że aż tyle można wyciągnąć :D

Edytowane przez Adamerio
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest napisane, że w tym aucie był zajechany silnik? W mojej poprzedniej Megance owszem obróciło panewkę. Jednak w tej od zakupu tj 30.06.2018, nic się nie dzieje. Zostało porobione kilkanaście rzeczy w silniku tzn: zmieniona pompa oleju na tą z wersji 130KM, zaślepiony EGR w dwóch miejscach (rurka między kolektorami oraz pomiędzy częścią elektryczną a mechaniczną), wzmocnione sprzęgło od Valeo, hamulce z przodu ze Scenica II oraz pozbyłem się kata. To tak na szybko co mi przyszło do głowy. Po tym wszystkim wpadł chip tuning. Od zakupu zrobiłem autem już prawie 14 tys km bezawaryjnie. Z tego z 7 tys km po chip tuningu. Aa jeszcze dodam, że na wiosnę planuję dodać KM i Nm więcej ale jak wyjdzie to dopiero wtedy się pochwalę ;)

 

@Pitrek Z resztą kolejny raz zaznaczę, że auta nie mam zamiaru sprzedawać. A nawet jeśli znalazł by się kupiec, to jestem w stanie dołączyć całą książkę serwisową auta, faktury, paragony, zdjęcia po zakupie, w trakcie użytkowania. Jestem tak pewny tego auta, że nie straszne mi ASO w celu znalezienia usterek ;)

Edytowane przez marek789
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!