Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Ma problem z klimatronikiem mianowicie taki ze w momencie gdy włączam Auto i 27 stopnia a na dworze jest 15 załącza mi się AC czyli Klima i z nawiewu zaczyna wic na 3 biegu a w aucie jest około 20 stopni. Jest jeszcze tak ze jak wyłączę Auto i ustawie na 23 Ac tez się włącza samo nie wiem czym to jest spowodowane, jest jeszcze tak ze gdy na dworze jest jakieś 15 w aucie jest 25 i ustawie na klimtroniku 22 to załącza się AC i nie chce już zgasnąć choć temperatura w aucie nie spada. Najbardziej jednak dziwi mnie to że Klimka złącza się w Momocie gdy ustawiam 27 stopni aby było w aucie a na dworze jest 15 i w aucie w momencie wsiadanie taż tyle jest

 

[ Dodano: 2008-06-25, 09:48 ]

Mysle ze dzis wyczyszcze jescze raz czujnik temperatury w kabinie bo moze on przekłamuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz czasami tak, że masz nawiew na szybę cały czas wciśnięty - jak tak to zawsze świeci się AC ;-) Dokładnie tak samo jest jak włączysz obieg zamknięty - wtedy też zawsze się świeci AC.

jest jeszcze tak ze gdy na dworze jest jakieś 15 w aucie jest 25 i ustawie na klimtroniku 22 to załącza się AC

Tu normalne, skoro ustawione 22 a masz 25 to schładza- może jeszcze nie doszedł do tej temp. Przeczyść czujnik wewnątrz auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak po wyciagnięciu czujnika okazało się ze ta niebieska kropka była czarna od brudu a czyściłem ja 4 miesiące temu ale nie wziąłem pod uwage ze na mojej ulicy kurzy się tak jak mym na pustyni przejechał. Zobaczymy co będzie po czyszczeniu teraz kulka ma kolor niebieski wydarłem ja bardzo delikatni szmatka z mikrofibry która była delikatnie wilgotna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!