Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

Witam, pozostał mi po starym aucie wzmacniacz Pioneera GM-D1004. Jest to wzmacniacz Plug&Play. Sens w tym, że w poprzednim aucie miałem radio podłączone przez kostkę ISO, a tutaj jest fabryczna wiązka i radio. Podłączał ktoś kiedyś taki zestaw? Która wtyczka jest od głośników? Myślałem kupić adapter iso i podpiąć kostkę głośników do wzmacniacza, natomiast potrzebowałbym zaś odwrotną przejśćiówkę z ISO, na fabryczną wtyczkę... Chciałbym zostać przy fabrycznym radiu. Pozdrawiam

Raczej byś musiał rozebrać kostkę w aucie. Tam masz kilka kostek wsadzonych w jedną którą podpinasz do radia. Powiedz mi jak Ci to grało? Bo będę na wiosnę montował już zakupione głośniki audio system m165evo i zastanawiam się czy będzie różnica między tym wzmakiem, a radiem seryjnym. I czy jest sens wydawać kilka stówek? 

No powiem Ci fabryczne radio ma moc 4x15W (nie wiem czy to jest w RMS czy nie), a po podpięciu takiego wzmacniacza masz około 4x50W RMS albo 2x100W RMS jeżeli dasz moc tylko na przednie głośniki. Różnica jest kolosalna :)

Jestem po delikatnym upgradzie, zdecydowałem się na zmiane radia. Wskoczył Pioneer i do tego wyżej wymieniony wzmacniacz. Jest lepiej, dużo lepiej, lecz brakuje średnich i niskich tonów. Fabryka jednak nie wyrabia... Na wiosne będzie wymiana głośników i wygłuszanie drzwi :)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się