Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Navi, świeżo kupiona, problem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż po dłuższym czasie w końcu zmobilizowałem się kupić mapy do TT LIVE, zakupiłem mapę Polski z 4 aktualizacjami, otóż pytanie brzmi jak wyszukać nr domu, żebym mógł do kogoś trafić pod dom, za chiny nie mogę tego znaleźć, co to za navi jak nie można podjechać na niej do kogoś pod dom ,,, mogę wyszukać tylko miasto, ulice, skrzyżowanie o ile pamiętam, ktoś ma jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszędzie mapa oferuje numeracje na ulicach. Spróbuj może adres w większym mieście, większej ulicy. będziesz wiedział w czym problem. 

Jeżeli się nie mylę, i dobrze pamiętam, mam też inne auta z nawigacjami, wpisując nazwę ulicy, TT już sugeruje numery jakie możesz wybrać.

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to do dupy z taką mapą, szkoda było wydawać 150 zł ;/ szkoda, że wcześniej o tym nie wiedziałem

@Lelupi no ok można wybrać, ale przykładowo mieszkam na wsi i tutaj są takie jakby wsie przykładowo "Blizne" "Jasionów" są nr domów, ale w mapie ich nie można wybrać, można tylko wybrać tą wieś i nic więcej ;/ w google maps normalnie wpisuje Blizne 250A np i prowadzi mnie pod sam dom,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Tobie takie rzeczy w najbliższej okolicy, jak nasz ją jak własną kieszeń. :rolleyes:

Ok, żartuję, wiem o co chodzi.

W TT na takie rzeczy nie licz, to nie Google, przynajmniej w naszym kraju, gdzie do niedawna oprogramowanie "się nagrywało" a nie kupowało. Jesteśmy trochę do tyłu za resztę Europy Zachodniej. Obecnie nie jest już tak źle. Pamiętam czasy, gdzie przez mniejsze miejscowości była tylko główna przelotówka.

Mimo tych wad, dla mnie wbudowana nawigacja to duża zaleta. W razie dużych problemów zawsze można wspomóc się głosowo Asystentem lub Google Now, działa całkiem sprawnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!