Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gdzie LPG do 1.4TCe w okolicach Katowic?


MichalVTS

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak, oferują do Megany GrandTour za 3400zł:

-Sterownik Stag Qbox basic

-Reduktor na 200KM

-Wtryski barracuda

-Zbiornik 67l

-Wlew pod klapką

-Emulator poziomu paliwa

-Stronienie z sondom AFR na A4

 

Cena wydaje się całkiem ok, więc chyba będę się umawiał na montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni i Davanti z Katowic są najlepsi na śląsku w Małopolsce kolo Chrzanowa w Bolęcinie masz Damiana Piekarczyka tylko wszędzie trzeba czekać 3 miesiące na montaż z forum masz Marka_07 z Mysłowic tez zakłada instalacje i stroi z sonda afr ,ja zakładałem na wiosnę u znajomego w Tychach w cenie 2500 zł reduktor shark 1500 wtryski barracuda 115  centralka alex optima nano emulator i zbiornik podwieszany na pajączku 48 litrów , instalacja założona za taką kasę fajnie krótkie wężyki ,ściągany kolektor do nawiertów wlew w klapce tylko strojenie jest na mapy ale w lecie pojechałem do Struny z forum lpg na strojenie do Skawiny na korekty obd oraz sondą afr  i wszystko jest w porządku więc zakladaj i jezdzij taniej bez żadnej rożnicy w mocy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się zastanawiam nad Czakram Tarnów, bo @witman mi ich polecał i są w stanie zrobić przy okazji jakiegoś symbolicznego chipa. Z rozmowy telefonicznej wynika, że za instalację BRC Sequent32 z wlewem w klapce i butlą 67l chcą równo 3000zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze sterownikiem Brc będziesz skazany na serwis tylko u przedstawicieli tej firmy bo jako jedyni blokują halsem dostęp do centralki a tak kupujesz kabelek za 15 zł i przestawiasz sobie co chcesz temp. przelączania czy ciepły start włączasz oglądasz błędy kasujesz itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze przy montażu sa reduktor z zapasem ; polecam kme tura i wtryski tu najlepsze są barracudy a sterownik jest mało ważny bo wszystkie teraz ogarniaja świetnie wystrojenie na korekty czy afr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!