Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

MichalVTS

Megane III phI Gdzie LPG do 1.4TCe w okolicach Katowic?

Recommended Posts

Witam!

Czy ktoś się orientuje gdzie, w okolicy Katowic, jest warsztat montujący LPG, który ma doświadczenie z 1.4TCe, do którego bez obaw mógłbym oddać swoją Meganę?

z góry dzięki za pomoc :)

jak jesteś z Katowic, to jesteś w czepku urodzony :)

Nie ma chyba lepszego fachowca od Silesia-cars http://silesia-cars.pl/

Na forum gazowników możesz zobaczyć fotorelacje zakładanych instalacji i opinię. https://lpg-forum.pl//

• +1 1

Dzięki za odpowiedź, sprawdzę co oferują :-)

Daj znać, co oferują i za ile.

A więc tak, oferują do Megany GrandTour za 3400zł:

-Sterownik Stag Qbox basic

-Reduktor na 200KM

-Wtryski barracuda

-Zbiornik 67l

-Wlew pod klapką

-Emulator poziomu paliwa

-Stronienie z sondom AFR na A4

Cena wydaje się całkiem ok, więc chyba będę się umawiał na montaż.

Oni i Davanti z Katowic są najlepsi na śląsku w Małopolsce kolo Chrzanowa w Bolęcinie masz Damiana Piekarczyka tylko wszędzie trzeba czekać 3 miesiące na montaż z forum masz Marka_07 z Mysłowic tez zakłada instalacje i stroi z sonda afr ,ja zakładałem na wiosnę u znajomego w Tychach w cenie 2500 zł reduktor shark 1500 wtryski barracuda 115  centralka alex optima nano emulator i zbiornik podwieszany na pajączku 48 litrów , instalacja założona za taką kasę fajnie krótkie wężyki ,ściągany kolektor do nawiertów wlew w klapce tylko strojenie jest na mapy ale w lecie pojechałem do Struny z forum lpg na strojenie do Skawiny na korekty obd oraz sondą afr  i wszystko jest w porządku więc zakladaj i jezdzij taniej bez żadnej rożnicy w mocy itp.

• +1 1

Jeszcze się zastanawiam nad Czakram Tarnów, bo @witman mi ich polecał i są w stanie zrobić przy okazji jakiegoś symbolicznego chipa. Z rozmowy telefonicznej wynika, że za instalację BRC Sequent32 z wlewem w klapce i butlą 67l chcą równo 3000zł 

Tylko ze sterownikiem Brc będziesz skazany na serwis tylko u przedstawicieli tej firmy bo jako jedyni blokują halsem dostęp do centralki a tak kupujesz kabelek za 15 zł i przestawiasz sobie co chcesz temp. przelączania czy ciepły start włączasz oglądasz błędy kasujesz itp.

Z tym akurat nie mam problemu, bo o ile z samym samochodem lubię się pobawić, tak instalację gazową wolę zostawić specjalistom :)

Najważniejsze przy montażu sa reduktor z zapasem ; polecam kme tura i wtryski tu najlepsze są barracudy a sterownik jest mało ważny bo wszystkie teraz ogarniaja świetnie wystrojenie na korekty czy afr.

W końcu się zdecydowałem (trochę się zeszło) i wybór padł na DAVANTI w Bytomiu i 21.03 oddaję auto w ich ręce :) Jak instalacja będzie gotowa, to wrzucę fotki jak wyszło.