Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

MichalVTS

Megane III phI Gdzie LPG do 1.4TCe w okolicach Katowic?

Recommended Posts

Witam!

Czy ktoś się orientuje gdzie, w okolicy Katowic, jest warsztat montujący LPG, który ma doświadczenie z 1.4TCe, do którego bez obaw mógłbym oddać swoją Meganę?

z góry dzięki za pomoc :)

jak jesteś z Katowic, to jesteś w czepku urodzony :)

Nie ma chyba lepszego fachowca od Silesia-cars http://silesia-cars.pl/

Na forum gazowników możesz zobaczyć fotorelacje zakładanych instalacji i opinię. https://lpg-forum.pl//

• +1 1

Dzięki za odpowiedź, sprawdzę co oferują :-)

Daj znać, co oferują i za ile.

A więc tak, oferują do Megany GrandTour za 3400zł:

-Sterownik Stag Qbox basic

-Reduktor na 200KM

-Wtryski barracuda

-Zbiornik 67l

-Wlew pod klapką

-Emulator poziomu paliwa

-Stronienie z sondom AFR na A4

Cena wydaje się całkiem ok, więc chyba będę się umawiał na montaż.

Oni i Davanti z Katowic są najlepsi na śląsku w Małopolsce kolo Chrzanowa w Bolęcinie masz Damiana Piekarczyka tylko wszędzie trzeba czekać 3 miesiące na montaż z forum masz Marka_07 z Mysłowic tez zakłada instalacje i stroi z sonda afr ,ja zakładałem na wiosnę u znajomego w Tychach w cenie 2500 zł reduktor shark 1500 wtryski barracuda 115  centralka alex optima nano emulator i zbiornik podwieszany na pajączku 48 litrów , instalacja założona za taką kasę fajnie krótkie wężyki ,ściągany kolektor do nawiertów wlew w klapce tylko strojenie jest na mapy ale w lecie pojechałem do Struny z forum lpg na strojenie do Skawiny na korekty obd oraz sondą afr  i wszystko jest w porządku więc zakladaj i jezdzij taniej bez żadnej rożnicy w mocy itp.

• +1 1

Jeszcze się zastanawiam nad Czakram Tarnów, bo @witman mi ich polecał i są w stanie zrobić przy okazji jakiegoś symbolicznego chipa. Z rozmowy telefonicznej wynika, że za instalację BRC Sequent32 z wlewem w klapce i butlą 67l chcą równo 3000zł 

Tylko ze sterownikiem Brc będziesz skazany na serwis tylko u przedstawicieli tej firmy bo jako jedyni blokują halsem dostęp do centralki a tak kupujesz kabelek za 15 zł i przestawiasz sobie co chcesz temp. przelączania czy ciepły start włączasz oglądasz błędy kasujesz itp.

Z tym akurat nie mam problemu, bo o ile z samym samochodem lubię się pobawić, tak instalację gazową wolę zostawić specjalistom :)

Najważniejsze przy montażu sa reduktor z zapasem ; polecam kme tura i wtryski tu najlepsze są barracudy a sterownik jest mało ważny bo wszystkie teraz ogarniaja świetnie wystrojenie na korekty czy afr.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się