Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 - DDT4ALL Aktywacja RS Monitor, Zegary RS/GT, Ambient Sound (Ustawienia Dźwięku)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś próbował i wie czy istnieje cień szansy na aktywację RS monitora i/lub zegarów z wersji RS/GT poprzez DDT4ALL? I moje drugie pytanie w mojej M4 wersja BOSE mam w ustawieniach dźwięku dostępne tylko opcje "Balans / Fader" i "Niskie / Średnie / Wysokie". W innych wersjach widziałem jeszcze predefiniowane ustawienia dźwięku (Ambient Sound)  „Neutral”, „Koncert”, „Klub”, „Salon”, „Podbicie niskich tonów”, „Loudness". W instrukcji jest również wzmianka o trybie demonstracyjnym. Czy któryś z Szanownych Kolegów mógłby mi wyjaśnić, dlaczego w wersji BOSE jest tak uboga regulacja ustawień dźwięku w stosunku do innych wersji? Może w moim konkretnym przypadku jest coś nie tak z RLinkiem? Ewentualnie jeśli tak ma być to czy jest szansa włączyć więcej opcji ustawień dźwięku poprzez DDT4ALL? Z góry dziękuję za informację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS monitor zbiera dane z kilku(nastu?) czujników umieszczonych w różnych częściach auta, więc żeby działał muszą te czujniki być. Część pewnie jest w aucie, a część pewnie tylko w RS.

Co do kwestii Bose, to tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, nie chcę jednak tak szybko się poddawać i jeśli ktoś próbował włączyć RS Monitor, zegary RSa lub dodatkowe ustawienia dźwięku w wersji BOSE to chętnie przyjmę każdą informację mogącą mnie przybliżyć do celu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 18.02.2019 o 00:21, sadisticescape napisał:

Rs monitor trzeba wrzucić prosto do procesora na stole, więc ddt tego nie zrobisz. Koncze powoli pracę nad tym, wkrótce oglosze 

 

Kiedyś to się pierdoły pisało :D - Zwykła apka - ddt4all - kod - i działa. Nie trzeba tu świrować na stole.

 

Instrukcje wgrania RS Monitor macie na francuskim forum msieurlolo.fr w Rlink2 dla developerów - które jest też autorem sposobu na aktywację - ściągniecie apki - razem z programem i kodami do dostosowania wykresów.

 

 

Edytowane przez dzikuman
heheszki
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!