Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl

Recommended Posts

Witam

Proszę o pomoc. Moja nawigacja po próbie zresetowania ( 3x przycisk home) wyświetla napis tom tom po czym na kilka sekund robi się czarny ekran i znów wyświetla się napis tom tom i tak wkoło. Radio się przy tym zawiesza nie da się go wyłączyć dziś aby wyłączyć radio musiałem odpiac klemy od akumulatora i spowrotem nawigacja zaczęła działać. Spróbowałem kolejny raz zrobić reset w ten sam sposób i to samo również przy przywracaniu ustawień fabrycznych to samo. Jak nawigacja zaczyna działać po odlaczeniu i Podłączeniu akumulatora to nie da ustawić się godziny. Proszę o pomoc. 

Podepnę się pod temat, miałem tą samą sytuację, ale zanim znalazłem informację o aktualizacji na pena zrobiłem sobie format SD. Przekonany, że to co się dzieje z r linkiem jest skutkiem błędu karty i że r link działa podobnie do TomTom Live, zrobiłem format karty SD z mapami, chcąc przywrócić całą kartę przez ToolBox'a. Dziś już wiem, że formatu robić nie wolno, choć na R Link Store (polskim) nie ma o tym ani słowa, wręcz jest informacja, że kartę należy sformatować systemem FAT32. Czy jest możliwe odzyskanie danych z karty SD ?? Czy konieczny jest zakup nowej ??

Hahahahaha mistrz. Mozesz karte wyrzucic do kosza

Pokaz mi gdzie jest komunikat by sformatowac karte w fat32 

lapka2.gif

REGULAMIN - pkt 5.6 literki PL - mireczek01

Napisz coś więcej, czy miałeś ori kartę, czy mapy kupowałeś przez R-Store czy miałeś z karta. Jak kupowałeś to na R-Storze powinno pamiętać, że miałeś, wtedy musisz R-Link explorerem stworzyć na karcie strukturę plików R-Linka i przez Toolboxa i R-Store'a spróbować przywrócić mapy.

Witam

Jestem nowicjuszem na forum a chciałbym się dowiedzieć jak mogę zaktualizować mapy w mojej nawigacji TomTom którą mam w Renault Megane III rocznik 2013.

Proszę o podpowiedzi.

Czy wystarczy podmienić jakieś pliki czy to bardziej skomplikowane ?

Najłatwiej i najtaniej kupić całą kartę. 

Jest teraz promocja i w ASO można kupić nową Europę (v10.15) za 179zł

Oczywiście jeśli masz R-Linka.

Bo jak TomToma to przez TomTom Home wszystko ogarniesz

Taką mam wersję nawigacji, kto mi podpowie co z tym mogę zrobić ?20190801_081608.thumb.jpg.aeeb96890a63b28ec1f60f86629c14fd.jpg

To masz TomTom'a.

Poszukaj w odpowiednich działach. 

TomTom Home i możesz kupować mapy - przez stronę TomToma

U mnie mam mapę  Europy której koszt aktualizacji to 225 złotych, czy mogę zrobić sobie aktualizację wyłącznie Polski gdyż w zupełności mi taka wystarczy?

Dnia 9.08.2019 o 08:10, maxmarko205 napisał:

koszt aktualizacji to 225 złotych

Poczekaj na promocję / użyj kodów zniżkowych i będzie dużo taniej

Napisano (edytowany)
Dnia 9.08.2019 o 08:10, maxmarko205 napisał:

U mnie mam mapę  Europy której koszt aktualizacji to 225 złotych, czy mogę zrobić sobie aktualizację wyłącznie Polski gdyż w zupełności mi taka wystarczy?

Jak masz R-link to tylko cała Europa, jak Tom tom to można tylko Polskę. Obecnie funkcjonują kody promocyjne:

TREATYOURSELF 
XMASallOBSall1812
SUMMER_30

SUMMER_40
SUMMER2019

Musisz tylko sprawdzić który do której nawigacji. Z tego co pamiętam to Europa do R-linka z kodem była za ok 150zł.

Edytowano przez aniewa

To nie ma znaczenia. Kupujesz mapę Polski, wpisujesz kod kuponu SUMMER2019 i klikasz "zastosuj". Cena mapy polski z rabatem to 125,96 zł.

A jakieś kody do map na stronnie reno, mapy dla rlink, są dostępne ?