Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Tempomat aktywacja PyRen , DDT4ALL ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż moje pytanie brzmi czy jest możliwość włączenia tempomatu w ECU Wtryski , robiąc to przez PyRen ,PyClip lub DDT4ALL ?  Informuję  przyciski w tunelu widzi i reaguje,  tak samo jak wciskam w kierownicy widzi i reaguje ( oczywiście widzę to w programie PyCip , na liczniku nic się nie pojawia ani ikona ,ani informacja zero reakcji )  licznik też jest wykrywany , razem z tarczą ( robiłem test licznika i wszystko zapala się tak jak trzeba )  jedyny problem to taki że nie jest tempomat aktywowany w ECU od wtrysków ... ? i stąd pytanie czy można aktywować tymi programami czy pozostaje CLIP ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Też się nad tym zastanawiałem. U mnie i DDT4all i PyRen nie działały najstabilniej oraz w DDT większość plansz do wykrytych modułów było niestety po francusku.

Dlatego zainwestowałem w używanego CLIPa.

 

U mnie wystarczyło w liczniku włączyć opcje "z regulacja prędkości" - w DDT4all powinno łatwo się to zrobić,  a w komputerze wtrysku przeprowadzić inicjalizacje/wykrycie nowych modułów - i o tego potrzebowałem CLIPa bo nie znalazłem tego w PyRen ani DDT - procedura prosta chyba jest takie coś w PyRen bo była możliwość ustawienia przepustnicy.

Więc pewnie w komputerze wtrysku też możesz mieć taki przycisk

 

.. I działa, ale jak specjaliści pisali w temacie o aktywacji niestety czasem potrzebny jet Reprog komputera i specjalny wkład softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2019 o 09:30, toonek napisał:

U mnie wystarczyło w liczniku włączyć opcje "z regulacja prędkości" - w DDT4all powinno łatwo się to zrobić,  a w komputerze wtrysku przeprowadzić inicjalizacje/wykrycie nowych modułów - i o tego potrzebowałem CLIPa bo nie znalazłem tego w PyRen ani DDT - procedura prosta chyba jest takie coś w PyRen bo była możliwość ustawienia przepustnicy.

Więc pewnie w komputerze wtrysku też możesz mieć taki przycisk

Gdzie to trzeba wejść żeby w liczniku włączyć opcje regulacje prędkości ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!