Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Renault Megane III Grandtour 1.5dci 110km 2012 Bose Edition, potrzebuję kupić na tylną oś tarcze i klocki hamulcowe, dodam, że posiadam hamulec elektroniczny. Mam problem ponieważ są różne wersje tarcz z abs i hamulcem elektr. I zwykle bez. Nie wiem co mam wybrać czy posiadam ABS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gophfer

Proponuję przeczytać ten wątek i polecam szukanie części po nr VIN wiele sklepów daje taka możliwość np motostacja 

 

Ja wybrałem zestaw ATE 

Edytowane przez gophfer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega też proponuje klocki firmy ATE o nr: 13.0460-2756.2 dostępne na Allegro nr. oferty 7512954439 za 154zł oraz tarcze firmy SNR o nr.: KF155.110U dostępne na Allegro nr. oferty 7484057600 za 271szt. Całość ca 700zł Raz płacisz za przesyłkę bo oba oferuje Motostacja. Tarcze oczywiście z pierścieniem pod ABS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gophfer

 

17 minut temu, omega napisał:

Tak jak kolega też proponuje klocki firmy ATE

Ja kupiłem tarcze i klocki ATE w tarczach ATE łożysko jest SNR  za zestaw ATE zapłaciłem 612zl

Edytowane przez gophfer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gophfer, wlasnie w tym łożysku jest pies pogrzebany bo SNR produkuje je bardzo dobre. Uczciwie powinieneś był napisać "w tarczach ATE łożysko BYŁO SNR" Masz pewność, że tak jest do dziś? Oczywiście można dzwonić, dopytywać itp. ale wybór już zostawmy koledze allegrorx89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gophfer

@omega

Wyrażę się teraz "precyzyjniej" :)

Kupiłem tarcze Ate i klocki Ate. Łożyska do tarcz Ate dostarcza kilku czołowych bardzo dobrych producentów w tym SNR. 

W egzemplarzu tarcz Ate które ja kupiłem miesiąc temu jest łożysko SNR. 

1 godzinę temu, omega napisał:

Oczywiście można dzwonić, dopytywać itp

Sprzedawcy raczej nie będą w stanie powiedzieć co przyjdzie w paczce 

1 godzinę temu, omega napisał:

wybór już zostawmy koledze allegrorx89

Ja wcale go nie namawiam na Ate, tym bardziej że np oryginały można kupić taniej lub w podobnej cenie(w starych moich oryginałach też jest SNR) . 

To był mój świadomy wybór Ate i przód też taki będzie :)

Tutaj też mają części w dobrych cenach, żeby nie było że mam coś z wspólnego z motostacja :)

https://sklepmotonet.eu/

Edytowane przez gophfer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gophfer

1. Do hamulca elektrycznego

2. Sprawdź po VIN, lub zapytaj sprzedawcę czy będzie pasować do Twojego auta podając mu VIN

3. Zarówno motostacja jak i sklepmotonet jak wprowadzisz VIN umożliwiają dobór części po VIN. 

4. Ja bym nie brał byle co będzie pasować do elektrycznego (wziąłbym coś z Ate, SNR, oryginał Renault, brembo SKF, trw) w wątku który podałem te firmy raczej były polecane 

Edytowane przez gophfer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze zdjęcia tarcz tył i przód żebyście pomogli mi zweryfikować czy tylko tył jest do wymiany. Dodam że któreś piszczą podczas hamowania tylko nie wiem które, obstawiałbym, że piszczą tylne. Takie mam wrażenie podczas wsłuchiwania się przy chamowaniu. Wyczuwalny rant z przodu i z tyłu.

1 zdjęcie tył

2 zdjęcie przód

20190512_184619.jpg

20190512_184638.jpg

Edytowane przez allegrorx89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!