Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Koszt upgradu Rlinka


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś robił upgrade Rlinka 2.2.15.703 na 2.2.19.300

Z tego co można wyczytać taki upgrade może wykonać tylko ASO... auto po gwarancji, poza tym z rynku francuskiego... Ile takie coś może kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam iPhone i tam AppleCar po upgradzie również nie działa, więc średnie rozwiązanie. Poza tym czytając problemy po upgradzie do 3.3 to sporo rzeczy przestaje działać albo działa niepoprawnie do końca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, karolaa napisał:

Ile takie coś może kosztować?

Proponuję zarejestrowac się na myrenault. I dodać samochód. Potem z potem do samochodu i znowu do kompa(durne to :)) zobacz nie masz aktualizacji itd...

 

Następnie napisz na kontakt do działu multimedia renault lub nawet zadzwoń. Chodzi o to aby dodali VIN Twojego samochodu do bazy. Tam powiedzą dużo na ten temat. Czy auto jest z rynku tego czy tamtego to nie jest istotne. W ASO za aktualizację możesz zapłacić koszy 1h roboczej czyli ok. 150 zł brutto. Jednak nie wszystkie ASO się w to bawią. Niebawił bym się w aktualizację z Twojego poziomu 2.15 do 3.3 gdyż może nie zadziałać w najlepszym wypadku lub wywalić rlink i wtedy będzie płacz. 

 

Można by spróbować jeszcze iść krok po kroku z aktualizacjami. Jak się robi back do 2.2.19.300 tylko trzeba poczytać. Niestety nie mogę zagwarantować, że zadziała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na myrenault po wpisaniu VIN nie ma aktualizacji, bo tak jak wcześniej napisane bylo - nie można wykonac upgrade samemu z takiej wersji.

Zreszta zgadza sie to z infromacjami ze stronki:

https://www.gps-rlink.com/r-link-2/update-software/

 

wiem, że trzeba pojechac do serwisu, pytanie dotyczyło kosztów, czy ktoś był i wie ile to kosztuje..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2019 o 10:36, karolaa napisał:

Mam iPhone i tam AppleCar po upgradzie również nie działa, więc średnie rozwiązanie. Poza tym czytając problemy po upgradzie do 3.3 to sporo rzeczy przestaje działać albo działa niepoprawnie do końca.

 

Da i się i iphine działa. Problem leży nie w rlink a w portach usb. Trzeba wymienić na  te z wyższej wersji nr kat 280238352R. Robiłem upgrade z 2 do 3. Wymieniłem porty i wszystko lata 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy mi bardzo na AppleCar, bardziej żeby telefon sie połączył. Samodzielne wgrywanie wersji 3.3 trzeba poprawiać DDT4.. Trzeba mieć złącze itd.

Gdyby był porawny gotowiec jak wgrać 3.3 z instrukcja po polsku/ang a nie tłumczeniem google to może warto ryzykować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!