Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę.


Dragonow

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, proszę nie strzelać, jestem nowym użytkownikiem. 

Przymierzam się do zakupu megane ii 2008. VF1KM1R0H38213540. 

 

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-kombi-oplacony-gotowy-do-rejestracji-ID6BQBcw.html

 

Czy w tych rocznikach została poprawiona elektryka, usterki z cewkami oraz  koło że zmiennymi fazami rozrządu? 

Przy ogledzinach zauważyłem lekko opadniete drzwi od kierowcy, czy dużo z tym zabawy, jeżeli chodzi o naprawę?

Czy można rozkoszować vin? 

 

Dziękuję i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, trochę poprawiono elektrykę, zwłaszcza moduł UPC. Co do cewek, to jedyną wadą było zastosowanie przez producenta cewek Sagema. Wymieniałeś cewki na inne i miałeś spokój. Tutaj widzę cewki DENSO wiec problem raczej z głowy.

2 godziny temu, Dragonow napisał:

Czy można rozkoszować vin?

Z rozkoszą proszę bardzo :) 

Na zdjęciach nie widzę opadniętych drzwi. Ale jak są, to regulacja jest prosta na czterech śrubach. Pytanie tylko czy nie są opadnięte dlatego, że były wymieniane po jakimś zdarzeniu i źle złożyli. Problem z opadniętymi drzwiami, w wersji z krótkim drzwiami, raczej nie występuje. No może być jeszcze po jakimś przedstawicielu który dużo jeździł i dużo "trzaskał" drzwiami. Pamiętaj, że przebieg w samochodach z Niemiec, to tak traktuj trochę orientacyjnie.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. 

Drzwi są tylko wyczuwalnie opadniete, naocznie tego nie widać na. 

Jak z awaryjnościa kart startowych? Jest się czego bać? Widzę, że ten pojazd nie ma zamka w drzwiach... Co zrobić, gdy karta nie otworzy drzwi? 

Podczas pracy silnika na biegu jałowym, gdy wciskam pedal hamulca delikatnie obroty się powiększają. Czy to prawidłowy objaw? 

 

Pozdrawiam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Dragonow napisał:

Jak z awaryjnościa kart startowych?

Osobiście mam 6 kart. I jak na razie (odpukać) wszystkie działają. Problem z kartami występuje (znajdziesz o tym tematy na forum), ale myślę w granicach zwykłej/standardowej  awaryjności każdego samochodu.

 

26 minut temu, Dragonow napisał:

Co zrobić, gdy karta nie otworzy drzwi? 

W karcie masz zapasowy kluczyk do otwarcia samochodu mechanicznie. Wszystko znajdziesz w instrukcji w dziale PLIKI.

27 minut temu, Dragonow napisał:

gdy wciskam pedal hamulca delikatnie obroty się powiększają

Np. poczytaj tutaj (silnik ten sam co w megane II)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!