Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Filtr powietrza do Grand Coupe inny


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dzisiaj nadzialem się na taką sytuację. 

Zamawialem z allegro: Filtry Gdańsk 

Olej plus filtr oleju i filtr powietrza. 

Sprzedawca powiedział mi że do megane IV obojętnie jaki model ale silnik 1.2 130 jest filtron Ap 135/8. 

Faktycznie wszedłem na stronę filtron i wg spisu aut pasuje ale nie było tam GC, tam w ogóle na ich stronie nie ma grand coupe. Zaczęło mnie to zastanawiać i zadzwoniłem do Aso i okazało się że numer oem się nie zgadza. Po numerze oem i vin okazało się że filtr powinien być filtrem to talismana czyli 135/9. 

Ktoś może to potwierdzić?

P.s. Bo przy tym filtrze jest napisane że pasuje tylko do talismana.

Edytowane przez LTar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wymieniałem w Megane IV GTline  filtr powietrza z Filtrona na K&N'a, przy zakupie sprzedawca zapytał tylko czy to M. IV i dokladny rocznik. Spróbuj dobrać filtr pod zwykłą Megane IV :) a co do ASO to "..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie taki zamówiłem. Filtr powietrza do megane IV 1.2 TCE 130 ale on się nie zgadza po oem. Po oem wychodzi filtr powietrza do talismana 

 

Ktoś wie jaki ten filtr powietrza musi być? Bo jutro o 8 muszę zmodyfikować zamówienie lub ewentualnie zrobić nowe.

Sprawa wstępnie wyjaśniona. 

Do megane IV Grand Coupe 1.2 TCE 130 jest filtr powietrza od Talismana. 

OEM: 165468296R, 

np. Filtron AP 135/9 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z doborem filtra. Oryginalnie był Mann C 22 026 (odpowiednik Filtron AP 135/8). Jednak jeśli korzystam z wyszukiwarek wg typu samochodu to do 1,6 SCE wychodzi Filtron AP135/9 i Mann C 22 014. Filtry te są o 1,5 cm wyższe niż ten zamontowany fabrycznie. Czyżby oryginalnie był założony zły filtr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Filtron to kupa? Świat staje na głowie.

Cytat:

FILTRON to marka filtracyjna firmy MANN+HUMMEL, która jest czołowym dostawcą oryginalnych filtrów dla największych koncernów motoryzacyjnych. MANN+HUMMEL jest światowym liderem w dziedzinie technologii filtracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!