Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Poduszka w fotelu pasażera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

Jako, że nie mam teraz dostępu do mojej Megi (ani żadnej podobnej w okolicy, a za diabła nie mogę sobie przypomnieć jak to wyglądało) to chciałbym się dowiedzieć co trzeba wymienić w razie wystrzału poduszki we fotelu pasażera? 

https://allegro.pl/oferta/megane-2-03-07-poduszka-fotela-fotelowa-prawa-7521525134

Wystarczy kupić coś takiego i "już" (+ew. sensor)? Sporo jest zabawy z wymianą tej poduchy we własnym zakresie (na razie nie chcę dokładnych instrukcji - kwestia tylko czy jest to realne do zrobienia w "domowym zaciszu")? 

 

Pozdrawiam,

Krystian

Edytowane przez KDKJ
Skróciłem, ponieważ odstraszało długością ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mireczek01 zmienił(a) tytuł na Poduszka w fotelu pasażera

Jeśli strzeliła poducha w fotelu to powinna też kurtyna odpalić. Wymienić można samemu, masz rozerwane poszycie fotela, odkręcasz śruby i wyjmujesz poduszke i wkładasz nową. Sensor do wyczyszczenia z błędów.

Mogły tez odpalić napinacze pasa, ale najczęściej nie odpalają.

Możesz tez zdjąć całą tapicerke z fotela - będziesz miał wtedy super dostęp, trochę szarpaniny z tym jest, ale do zrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem plany na to, żeby ją zrobić na jakiś czas, ale naprawa wyjdzie więcej niż się spodziewałem. Właśnie otrzymałem kosztorys szkody całkowitej. 

 

--- Dopisane 02.08.2019 ---

 

@karolaa nie widziałem Twojego posta (przeniosło mnie do oznaczenia @Silverek - a jako, że mam powiadomienia z tego tematu to myślałem, że to jedyny dodany post, przepraszam! :30_no_mouth:), ale niestety nie aktualne. Dziękuję za informację! Zżerała mnie ciekawość czy w razie wystrzału poduchy jestem w stanie w razie co sam to wymienić (jak wspomniałem prędzej - był plan naprawy autka). Kurtyna również wystrzeliła. W innym temacie wrzucałem fotkę:
20190709_094216.thumb.jpg.54d52f2aa4be87b96fad789fdde6dacd.jpg

Myślałem, że jakieś plastiki są również do zmiany, bądź co gorsza - cały fotel. :D

 

Po obejrzeniu autka (na spokojnie, po usłyszeniu o szkodzie całkowitej) zrezygnowałem z jego naprawy. Wygląda jakoś gorzej, niż na pierwszych zdjęciach (od razu po kolizji). 

Edytowane przez KDKJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!