Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renowacja lakieru? a może polerowanie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Mam pytanie do Was. Czy ktoś z forumowiczów zna w Warszawie jakiś zakład zajmujący się polerowniem tudzież renowacja lakieru? Mam ryski na lakierze, jest ich sporo ale nie są głębokie i sadzę że zwykłe polerowanie wystarczy...

 

chodzi mi o jak najlepszą firme która sie tym może zając. :)

 

PS.

A może znacie jakiś cudowny środek b.dobrej klasy którym mógłbym spróbować Megi dopolerować? Jeśli tak piszcie rownież gdzie można go kupić.

 

dzięki, pozdrawiam i... szerokości :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motor-Fan,

opcja 1:

możesz spróbować pastę tempo lub g3, kupisz w sklepach z lakierami samochodowymi itp.

Do tego będziesz jeszcze potrzebował:

-umyć samochód

-wziąć czystą i miękką szmatkę

-polerować centymetr po centymetrze lakier aż ryski znikną

trzeba to robić gdzieś w cieniu, garażu, byle nie na słońcu i trzeba uwazać żeby nie dostał się jakiś brud, piasek itp pod szmatkę.

 

opcja 2:

- jedziesz do firmy i oni Ci to zrobią, myślę że w każdym zakładzie blacharskim to zrobią dobrze. W Wawie nie wiem gdzie jest taki zakład, ale wiem że w Płocku robią za 100wkę idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro radzicie żeby "u fachowca" to zrobić to czekam na adresy w Warszawie :mrgreen:

 

[ Dodano: 2008-07-18, 11:37 ]

Dziękuje za pomoc i odpowiedzi. Problem rozwiazany.

 

GDYBY KTOŚ SZUKAŁ:

 

mycia, polerowania, sprzątania itd polecam firme Car Pack na Łopuszańskiej.

 

Polerowanie mechaniczne, wosk z teflonem, mycie felg aluminiowych - po prostu auto na błysk - 260zl !! Moja MII jest piękna jak nigdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Detailer, bardzo konretny poradnik ;) Nie znam produktów innych firm-od 10 lat robię wszystko Mequierem.W poradniku brakuje produktów: pasta ścierna o symbolu 105 i nowy polish razem z woskiem 205-zastępuje dotychczasowy 83.Poza tym naprawdę poglądowo i fachowo opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldek708, dzięki za dobre słowo. Poradnik powstał zanim Meg's wprowadził nowe produkty o których wspomniałeś, stąd ich brak. Postaram się to uzupełnić.

Jak się zapatrujesz na 105 i 205 w porównaniu z ich poprzednikami. Są Twoim zdaniem warte nieco wyższej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zapatrujesz na 105 i 205 w porównaniu z ich poprzednikami
dużo lepsze...po 105 nie zostają hologramy jak po 86.Poza tym 205 to takie 2 w jednym,zastepuje 83 i 26 czyli zaoszczędzasz troszkę czasu
Są Twoim zdaniem warte nieco wyższej ceny?
według mnie tak...a za materiał i tak płaci firma.Ma być ten z najwyższej półki i koniec... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!