Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, od czerwca zmagam się z pewna dolegliwością. Mianowicie usterka wystąpiła parę dni po wizycie w ASO  związaną z wymianą łączników stabilizatora oraz smarowanie gum amortyzatorów.

Usterka występuje zazwyczaj w postaci głuchego stuku, puku, gdzieś bodajże z przodu.

Występuje gdy:

1. Poruszam się bardzo powoli/ auto pełznie

2 . Najcześciej na skręconych kołach

3. Gdy samochód buja się lewo prawo na jakiś np. nierównościach,

np.: wyjeżdżam z parkingu na drogę i pokonuje jakiś uskok, jade powoli na skręconych kołach auto zabuja i puknie.

Byłem z tym w ASO z nagraniem oraz podczas jazdy testowej wystąpiła usterka. Mechanik nie wie co to jest. Jestem umówiony na dalsze oględziny za jakiś czas......

 

Dodaję film sekunda 4 i 7 puk pod koniec również...

 

MVI_0004111.avi

Edytowane przez doesnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyszło przypadkiem, o na skręconych na maxa kołach w prawo jak dawałem gaz, było tyrkanie. 
Rozebrali przegub, nic. 
Mówię, żeby zerknęli na wewnętrzny.

Jak go otworzyli, to szał, ktoś złożył bez smaru...
Wszystko przegrzane, naprężenia jak jaja u byka. więc od razu wymiana. 
Dzisiaj przyszła półoś, przez ten tydzień jeździłem na dołożonym smarze i było lepiej, czy zniknie całkiem powiem jutro (podobno też gumy stabilizatora dobrze byłoby wymienić, ale nie wiem czy znajdę odpowiedniki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam podobny objaw dzisiaj byłem w aso i stwierdzili ze łaczniki stabilizatora są do wymiany,ciekawe czy owa dolegliwosc ustapi,aso twierdzi ze łaczniki sa ciezko dostepne i troche moge poczekac na nie 

lapka2.gif

REGULAMIN - pkt 5.6 literki PL- mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!