Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z odpaleniem po wymianie pompy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Proszę Was o pomoc bo już nie mam siły sama walczyć z moją Megi. Otóż jestem właścicielką meganki 1.6 16v z 2003 roku.Mój problem zaczął się od wymiany pompy paliwa.Wymieniłam i było wszytko ok.Pojeździłam dwa dni i okazało się że padła znowu pompa.Oddałam Megi do mechanika bo myślałam, że coś źle założyłam ale nie, wszystko było ok. Mechanik wymienił pompę( znowu) i filtr paliwa . Odpaliła po wielkich trudach (na zimnym silniku tak pali od dłuższego czasu).Wróciłam do domu bez problemu.Wieczorem  syn chciał jechać do pracy a koleżanka znowu zastrajkowała i już nie odpaliła.Dodam jeszcze ,że zanim zaczęła się akcja z pompą bardzo ciężko szło odpalanie .Nieraz musiałam kilka razy uruchamiać bo gasła. Może ktoś miał podobny problem i pomoże bo sama już nie wiem co jej jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Cześć.

Ja ostatnio też miałem problem z pompą paliwa. 2 razy była wymieniana i ostatnio jak oddałem do mechanika to wymienił mi sam wkład pompy oraz regulator wtrysku. Z autem już wcześniej miałem problem. Długo kręcił podczas odpalania oraz w trakcie jazdy na benzynie szarpało co jakiś czas jakby paliwo nie dopływało i pompa paliwa syczała i piszczała nie cały czas ale zdarzało się. Po wymianie tych dwóch rzeczy póki co wsio jest ok (odpukać) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2019 o 11:01, jola5378 napisał:

Witam.Proszę Was o pomoc bo już nie mam siły sama walczyć z moją Megi. Otóż jestem właścicielką meganki 1.6 16v z 2003 roku.Mój problem zaczął się od wymiany pompy paliwa.Wymieniłam i było wszytko ok.

Sama wymieniłeś zespół pompy na używkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!