Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Usuwanie pisków, trzasków i wszelkich hałasów


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy ja również podklejałem różnymi taśmami ten daszek od zegarka i od liczników, ale w końcu doszedłem że to nie to, polecam kupić kawałek ok 1,5 m (tyle ile ma szyba szerokości) przewodu gumowego nie za grubego i wsunąć delikatnie między szybę a plastik podszybą. Ja tak zrobiłem ale tylko w jednym miejscu i pomogło,a teraz musze zrobić na całej szerokości.

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszc2, przecież te fotki jak i cały opis jest 6 postów wyżej na tej stronie. :-/

 

Kolega KOTKOWSKI prosił żeby przesłać mu na e-maila, sam już nie wiem o co chodzi ponieważ kiedyś wstawiałem te zdjęcia ale obecnie ich nie widzę na tej stronie (a może byłem nie zalogowany i dlatego nie widziałem).

 

Dodane:

Przepraszam nie widziałem tych zdjęć bo byłem nie zalogowany przepraszam za zamieszanie.

Do kolegi Kotkowskiego:

Teraz to nie wiem jakie ma zdjęcia Ci wysłać na e-maila, bo tak jak pisałem pod Twoim postem mam te z demontażu daszka od wyświetlacza a zdjęć z demontażu od daszka od liczników nie mam bo było by jedno zdjęci e widok z daszkiem i widok bez (tam naprawdę wystarczy pociągnąć daszek do siebie i delikatnie nim ruszając na boki wyjąc do siebie tutaj naprawdę nie potrzeba zdjęć zresztą takich nie robiłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosuję się do wskazówek (skoro tak łatwo go zdemontować to dam sobie radę). Zdjęcia demontażu daszka wyświetlacza znalazłem w dziale Download no i oczywiście na tej stronie, jednak z nieznanych mi powodów wcześniej po zalogowaniu widziałem jedynie puste pola. Pomysł z gumowym wężem może jest dobry, ale w pierwszej kolejności zrobię próbę z "daszkami" przy użyciu taśmy.

 

Życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2009 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ja tez muszę powalczyć, bo mnie trafia już normalnie... ale fakt, jak kupowałem, to było plus 10 stopni, a odkąd jest na minusie, to mi w kółko coś cyka cyk! cyk! delikatnie, ale często i upierdliwie, ze nawet standardowe radio nie zagłusza.... dochodzi to albo z podszybia (albo raczej z zaszybia - miedzy deską a szybą), albo z miejsc łączenia się słupków przednich i deski - wyraźnie po brzegach to słyszę.

tak czy owak nerwicy dostaję.

a takie ładne autko!

 

dziwne tylko, bo jak miałem kiedyś meg II 2003 rok, to nie pamiętam takich ferii dźwiękowych, mimo, ze dojechałem do jakichś 170 tys km....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi w kółko coś cyka cyk! cyk! delikatnie, ale często i upierdliwie, ze nawet standardowe radio nie zagłusza.... dochodzi to albo z podszybia (albo raczej z zaszybia - miedzy deską a szybą)

Zatrudnij <ok> bo o takim już pisano na forum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezesie,

to zatem "cykanie" deski, a "skrzypienie" czy "piski" to różne tematy? bo użyłem właśnie funkcji szukaj dla kilku różnych haseł o dźwiękach z okolic deski i ten wątek mi wypadł jedynie <ok> więc tylko stwierdziłem fakt i dopisałem co myślę....

:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dochodzi to albo z podszybia (albo raczej z zaszybia - miedzy deską a szybą), albo z miejsc łączenia się słupków przednich i deski - wyraźnie po brzegach to słyszę.
dokladnie mam to samo, jak było na plusie to nic ale taraz w zime tragedia.... czase to az mi sie nie chce wsiadac do tego auta hehe ale juz nie dlugo (mam nadzieje) bedzie cieplej. jedyna dobra rada to chyba sie do tego przyzwyczaic <ok>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

miałem właśnie wymienioną szybę po pęknięciu - oryginalna, w ASO - i "cykanie" ucichło <ok> !!! 8-) zrobili porządnie i ustało :-) gadałem o tym z kierownikiem serwisu, żeby zwrócili na to uwagę :-)

 

szkoda, tylko, ze deska dalej trzeszczy tu i tam na wertepkach :-) może się kiedyś zabiorę za porady z góry topicu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!