Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Brakująca spinka wykładziny podłogi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam jak nazywa się zaślepka/spinka tego otworu w wykładzinie podłogi w nogach pasażera. U mnie tego brak odkąd pamiętam, ślad po tej zaślepce ma ok. 50mm średnicy. Na auto-spinka nie znalazłem takiej zaślepki. Potrzebuję jakiejś nazwy aby móc to gdzieś zamowic. Z góry dzięki za podpowiedzi

IMG_20200119_185850~2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ją znajdę, to sprawdzę, czy nie ma czasem na niej numeru części, to może coś Ci pomoże. Wala mi się gdzieś po aucie bo kiedyś musiałem ją wyciągnąć, zapomniałem wsadzić i tak sobie jeździ luzem...podejrzewam, że phI i phII będą miały to samo.

Ewentualnie do ASO podjedź, takie bzdury czasem idzie dostać w rozsądnej cenie. Ja na przykład zaślepkę wylotu klimy w schowku dostałem w ASO za jakieś śmieszne pieniądze, bo kupiłem auto już bez tego.

@Kaczor89 Ta spinka wygląda dosłownie jak grzyb z dużym kapeluszem. W podstawie jest otwór, do którego wetknięty jest jeszcze taki klasyczny kołek rozporowy (widać go na zdjęciu), jak te co trzymają plastiki pasa przedniego. "Grzyb" jest gumowy, bardzo miękki. Spinka nadkola jest chyba plastikowa, do tego nie ma w podstawie tego dodatkowego kołka rozporowego. Podejrzewam, że dlatego się nie trzyma tam w dziurze. Ten kołek poszerza średnicę podstawy spinki "grzyba" i pewnie blokuje w ten sposób.

Zdjęcia poniżej, a numer części 7703074500. Mam nadzieję, że to pomoże w poszukiwaniach :) 

 

1049767297_koek1.thumb.jpg.d8cfdcde55c901c474cf68a61fb7a35e.jpg1762721045_koek2.thumb.jpg.cb2df4c1a5673e0d238631c54156b700.jpg

Edytowane przez droopy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!