Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana sprzęgła


Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Andrzej-2010 napisał:

Ile km auto zrobiło w Twoich rękach?

Wielu użytkowników użytkuję auto, trzymając ciągle nogę na sprzęgle - wiedza z autopsji.

W moich może 50 tysięcy. 

Nie wiem jak poprzedni właściciel. 

1 godzinę temu, aniewa napisał:

Oprócz kwoty za robocizną to nie ma dziwnych rzeczy. Masz wymienione koło dwumasowe, sprzęgło kompletne, wysprzęglik, uszczelniacz wału korbowego, uszczelniacze na skrzyni biegów, kołki do mocowania nadkola bo one są praktycznie jednorazowe. Uszczelniacze warto wymieniać przy okazji wyjęcia skrzyni biegów i mechanik tak właśnie zrobił, moim zdaniem prawidłowo.

No mnie najbardziej robocizna zaskoczyła. Sprzęgło niby mi pokazał. Aż mnie kusi wyjąć to sprzęgło. No i ten dźwięk przy odpalaniu po wymianie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga dodam tylko wlasnie po konsultacji z mechanikiem w Zgierzu bo to moje okolice , za wymiane sprzegla 400zl komplet z wysprzeglikiem,  a gdy zapytalem o dwumas to stwierdzil ze jak bebechy na wierzchu to za dobra flaszke doliczy dodatkowo wymiana oleju w skrzynii przy okazji gratis po mojej stronie tylko czesci i olej takze nic jak wrzucić paragonik w ramkę i na ścianę bo mechanik zrobil niezly utarg

 

A ten dzwiek po odpaleniu na wcisnietym sprzegle czy na luzie wsytepuje? I czy jest to swist? Czy jakis inny dzwiek?

U mnie na wcisnietym i podczas dodawania gazu na wcisnietym swista obstawiam ze jakas guma sie zsunela moze z wysprzeglika ?

 

:lapka:

Regulamin forum się kłania :!: - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az jestem ciekaw czy to ten sam swist co u mnie .

Jak auto cieple i zgasze .odpale to swistu nie ma , ale po nocnym spostoju jest i jak juz sie utrzyma ciepla aura to tez ustepuje i mam wrazenie ze jakas gumka sie zsunela na wysprzeglik , ale nie mam kiedy zerknac mysli mialem zawsee ze wysprzeglik jest wewnatrz skrzynii juz w takoch autach

Edytowane przez Refild
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!