Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pusty dźwięk wydechu, metaliczny dźwięk.


Renia08

Rekomendowane odpowiedzi

Kata ruszać nie będę, prędzej tłumik końcowy. Myślę, że taki zabieg da więcej jak wykladanie matą cały bagażnik. Oczywiście myślę o przeszczepie tłumika z innego auta :D

 

Ponowie temat. Jak się do tego czasu nie pozbęde auta to chce zrobić przeszczep wydechu z innego auta. Mam na widoku wydech od mondeo mk3. Bo coś mam wrażenie, że nawet nowy fabryczny będzie brzmiał jak lipa, a 17 letniego wydechu w Mondziaku mojej dziewczyny w ogóle nie słychać. Nawet jak pukne w oba to ten z Megane jakby był pusty w środku. Jak bęben.

 

Siemka. Wy też tak macie, że jak stukniecie w wydech bądź w rurę wydechu między tłumikami to macie taki dźwięk echa? Nie wiem jak to opisać, mondeo mk3 mojej drugiej połówki jak stukam to zero dźwięku, jakby rura miała grubość z 4mm. Zna może ktoś koszty wycięcia tlumików, dogięcia rur i wspawania nowych tłumików? Nie chce zakładać oryginału bo będzie to samo. Chce maksymalnie wyciszyć układ wydechowy i zapomnieć na co najmnjej na parę lat. Zabieram się jak pies do jeża, no ale cóż. Chce mieć parę opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Miałem ten sam problem. U mnie sprawa rozwiązana, obydwa tłumiki wypalone. Wczoraj wymiana i wszystko wróciło do normalności. Koszt 550 zł.

 

Edytowane przez ov3rheat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 27.07.2021 o 21:00, ov3rheat napisał:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - aniewa

 

na jakie wymieniłeś?

W dniu 1.07.2021 o 22:15, Renia08 napisał:

Adaptacja tłumika z innego samochodu. Tylko to pomoże. Meganki mają tłumiki z tektury. 

Czy udało się zamontowac inne tłumiki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!