Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wejście aux w oryginalnym radio megane 2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę podpiąć sobie auxa, ale nie wiem czy moje radyjko je obsługuje. Zrobiłem zdjęcie styków i widać, że jest jedno wolne miejsce na kostke. Czy to piny na kostke aux?

20200513_211737.jpg  20200513_211803.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to gniazdo dla zmieniarki płyt. Z tego co widzę, masz radio Tuner List, czyli nie ma opcji podłączenia AUX. Musiałbyś zmienić na Update List, tam jest dodatkowe gniazdo na AUX z tyłu (potrzebny kabelek). Zapomniałem dodać, że to drugie radio nie jest plug&play. Trzeba zmienić wyświetlacz w daszku i trochę z kabelkokogią się pobawić.

Edytowane przez droopy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, droopy napisał:

Nie, to gniazdo dla zmieniarki płyt. Z tego co widzę, masz radio Tuner List, czyli nie ma opcji podłączenia AUX. Musiałbyś zmienić na Update List, tam jest dodatkowe gniazdo na AUX z tyłu (potrzebny kabelek). Zapomniałem dodać, że to drugie radio nie jest plug&play. Trzeba zmienić wyświetlacz w daszku i trochę z kabelkokogią się pobawić.

Czyli tak naprawdę musiałbym wymienić całość, radio i wyświetlacz. Z tego co widzę używka radio i wyświetlacz AFFA2 to koszt około 70 zł, więc w sumie warto się chwilę pomęczyć z kabelkami. A co z pilotem przy kierownicy, kostka będzie pasować czy też trzeba kombinować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ten był intensywnie poruszany na forum swego czasu. Poczytaj sobie po prostu ten wątek:

Masz tam wyświetlacze, schematy podłączenia, szczególnie polecam ten mój, bo sprawdził się u mnie i u paru innych osób. Ja zamontowałem wyświetlacz z pomarańczowym podświetleniem, jak w PHI. Ten z białym podświetleniem z PHII może nie pasować do daszka z PHI, nie jestem pewny.

Co do wtyczek, kupując wyświetlacz poproś sprzedającego, żeby zostawił obciętą wtyczkę. Są inne i to właśnie tam jest główna kabelkologia, przestawianie pinów. Pilot zostaje, będzie działać, tylko w żółtej wtyczce przy radio też trzeba się z kabelkami pobawić, masz w schematach wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2020 o 12:04, droopy napisał:

Temat ten był intensywnie poruszany na forum swego czasu. Poczytaj sobie po prostu ten wątek:

Masz tam wyświetlacze, schematy podłączenia, szczególnie polecam ten mój, bo sprawdził się u mnie i u paru innych osób. Ja zamontowałem wyświetlacz z pomarańczowym podświetleniem, jak w PHI. Ten z białym podświetleniem z PHII może nie pasować do daszka z PHI, nie jestem pewny.

Co do wtyczek, kupując wyświetlacz poproś sprzedającego, żeby zostawił obciętą wtyczkę. Są inne i to właśnie tam jest główna kabelkologia, przestawianie pinów. Pilot zostaje, będzie działać, tylko w żółtej wtyczce przy radio też trzeba się z kabelkami pobawić, masz w schematach wszystko.

dobra dzieki mozna zamknac B)

:lapka:

Regulamin forum się kłania :!: - Prezes 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!