Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Android problem poduszką pasażera


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam

Właśnie jestem w trakcie instalacji i męki z tym radiem. Gra 2 razy lepiej niż fabryczne. Kupiłem najbogatszą wersję 4G Lte i 2/32 GB pamięci. Kłopot w tym że wtyczka która idzie do oryginalnego wyświetlacza nie pasowała do wtyczki od nowego radia. Musiałem wyciąć plastyk z przodu tak aby piny wystawały ( są to wtyczki 24 pin). Po odpaleniu z kluczyka zapala się info aby sprawdzić poduszkę pasażera i że jest ona wyłączona. Po podpięciu starego ( oryginalnego wyświetlacza komunikat znika). Komputer po przeskanowaniu błędów nie znajduję żadnego. Od kilku dni jestem w kontakcie z chińczykami i wysłali mi plik do aktualizacji "adaptera" canbus. Tyle że nie jest to takie proste a ich angielski jest jaki jest. Ma ktoś pomysł albo już to przerabiał?? Sterowanie z kierownicy działa po części nie wszystkie przyciski. Zmiana modelu samochodu w ustawieniach protokołu sterowania (canbus) nie wiele pomaga.

U6e35ad7dae684e2281508c54de06eaa5f.jpgU2d785e84061b401696c77515b7a9cc1cf.thumb.jpg.0d97dfc4e0d8d23624ff12e6daf662e2.jpgU287e5652599f4b60a29940eeeb4a2344H.jpg

 

A to instrukcja jak zaktualizować canbus-a. Jest ktoś jest w stanie po ludzku wytłumaczyć jak ten plik zgrać do docelowego folderu na urządzeniu???? Nie jestem Chuck Norris qrde :)

 

 

1.(Canbus)
1. Copy the upgrade file with U disk first, The upgrade file of the Canbus is the. iap suffix file, Add canupdate before it. Insert the U disk into the modified host and copy the modified name upgrade file to the root directory of the host's own memory.
2. On the host page, find settings-factory settings-protocol upgrade and uninstall
3. Find the protocol box (Canbus) upgrade, Click "agreement company selection"-"Shang photography", Then click upgrade ".
 
Moz

Witam

Właśnie jestem w trakcie instalacji i męki z tym radiem które zonee chce kupić. Gra 2 razy lepiej niż fabryczne. Kupiłem najbogatszą wersję 4G Lte i 2/32 GB pamięci. Kłopot w tym że wtyczka która idzie do oryginalnego wyświetlacza nie pasowała do wtyczki od nowego radia. Musiałem wyciąć plastyk z przodu tak aby piny wystawały ( są to wtyczki 24 pin). Po odpaleniu z kluczyka zapala się info aby sprawdzić poduszkę pasażera i że jest ona wyłączona. Po podpięciu starego ( oryginalnego wyświetlacza komunikat znika). Od kilku dni jestem w kontakcie z chińczykami i wysłali mi plik do aktualizacji "adaptera" canbus. Tyle że nie jest to takie proste a ich angielski jest jaki jest. Ma ktoś pomysł albo już to przerabiał?? Sterowanie z kierownicy działa po części nie wszystkie przyciski. Zmiana modelu samochodu w ustawieniach protokołu sterowania (canbus) nie wiele pomaga.

U2d785e84061b401696c77515b7a9cc1cf.thumb.jpg.0d97dfc4e0d8d23624ff12e6daf662e2.jpg U6e35ad7dae684e2281508c54de06eaa5f.jpg U287e5652599f4b60a29940eeeb4a2344H.jpg

A to instrukcja jak zaktualizować canbus-a. Jest ktoś w stanie po ludzku wytłumaczyć jak ten plik zgrać do docelowego folderu na urządzeniu???? Nie jestem Chuck Norris qrde :)

 

1. Copy the upgrade file with U disk first, The upgrade file of the Canbus is the. iap suffix file, Add canupdate before it. Insert the U disk into the modified host and copy the modified name upgrade file to the root directory of the host's own memory.

Alibaba Translation
2. On the host page, find settings-factory settings-protocol upgrade and uninstall
Alibaba Translation
3. Find the protocol box (Canbus) upgrade, Click "agreement company selection"-"Shang photography", Then click upgrade ".
 
Może schemat pinów wyświetlacza oryginalnego radia ktoś ma.
Jeszcze jedna ciekawostka po kilku godzinach radio samo się włącza i wyświetlacz (pulpit) świeci cały czas rozładowując akumulator.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
W dniu 10.07.2020 o 20:34, Jump231 napisał:

Wtyczki wszystko jest ok bo na oryginalnym wyświetlaczu wszystko gra 

Witam też zmieniam radio i mam identyczny problem. Jak poradziłeś sobie z problemem kasowanie błędu wystarczyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Prezes zmienił(a) tytuł na Android problem poduszką pasażera

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!