Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Akwarium w lampach


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem to samo w polifcie. I w poprzedniej i w aktualnej. W poprzedniej było pęknięcie (wyglądało na rysę; po wymianie lampy na zamiennik było dobrze), a w aktualnej ktoś źle uszczelkę włożył (w dodatku nie było klipsa do zamknięcia wkładu). Kupiłem kompletny wkład i udało się doprowadzić lampę do ładu (za 40zł; do dnia dzisiejszego bezproblemowo) :) Jak nie masz nigdzie widocznego pęknięcia to wyjmij lampę i zerknij na uszczelkę. 
 

Ps. Przypadkiem nie masz właśnie pęknięcia na "jasnej" części (prawa góra na zdjęciu)? 

Jak masz coś takiego w lampie to i tak jest cała do wyjęcia. Wkład już może być w tragicznym stanie i będziesz ją musiał przeczyścić. U mnie było tak grubo zaśniedziałe, że nie było widać ścieżek (?) i robiło się zwarcie (po włączeniu kierunku mrugał też wsteczny (czy na ledzie czy na żarówce)). Niżej masz zdjęcia zalewanej lampy (tej pękniętej). Zdjęcie wkładu po długim drapaniu śrubokrętem.

 

20190518_095155.jpg  20190518_095208.jpg  20190518_103429.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2020 o 23:52, KDKJ napisał:

Po co mnie przedrzeźniasz :?: 

 

Dzięki za odpowiedź.

Faktycznie wygląda ta rysa na pęknięcie. Zaraz się temu bliżej przyjrzę i dam znać.

Te wkłady na żarówki miałem bardzo zardzewiałe, i światła mi z tylu nie działały. Kolega jabrze kazał potraktować je kontaktem60 i są teraz w idealnym stanie. Tzn były bo ta operacja miała miejsce w lipcu, teraz po opadach może być gorzej.

No nic, wykombinuje zaraz jakąś uszczelkę i do roboty.

 

:lapka:

Regulamin forum się kłania :!: - Prezes 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!