Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę Renault Megane


michals983488

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam prośbę o ocenę tego Renault Megane III 1.2 16V TCe Energy Limited EU6. Teoretycznie wygląda spoko, ale wolałbym się upewnić u innych bardziej doświadczonych :) Z góry dziękuję za pomoc. Nie wiem czy dobry prefix, więc proszę o korektę jak coś. VIN: VF1KZ110652282246

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-2-limited-krajowy-1-wlasciciel-ID6DgGJR.html#map

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, zdziwiłbyś się ile takich ludzi jest, handlarze żyją z takich Mietków, nie wiem może oni komputera nie potrafią obsługiwać?, bo przecież ogłoszeń do gazety już nikt nie daje, chociaż ostatnio jeden znajomy mnie zszokował mówiąc, że by się na giełdę samochodową przejechał auta pooglądać haha chłop 50 lat, komuna mu się chyba przyśniła.

 

Auto fajne i kurde tanie jak barszcz, roczniki 2015 to po 37k PLN nawet chodzą, wczoraj jedno ogłoszenie oglądałem z ciekawości dzisiaj już niema, tylko przebieg był połowę mniejszy, bierz targaj to do jakiegoś mechanika czy ASO, sprawdzaj co się da historię napraw, rozrządy i inne.

 

 

Edytowane przez tomgrandtour
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie niektórzy po prostu z wygody, wiadomo ze handlarz da mniej, ale maja oszczędność na czasie...
pewnie trafią się też tacy co w ten sposób sprzedają auto z jakaś wada ukryta, przenosząc problem na handlarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, bądź świadomy, że decydujesz się na najgorszy silnik w ofercie Reno. Proponuję co byś bezstronnie, spokojne, bez zbędnej tu dyskusji poczytał o tej jednostce na polskich i zagranicznych stronach a później pełni świadomy, powziął decyzję. Co prawda to nie ślub i nie bierzesz go na całe życie, ale zawsze warto w życiu dokonywać dobrych wyborów.

  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może kolega chce kupić szrot?, może masz jakies oponki do kompletu takie cacka jak ostatnio łyse i świecące dla niego ?:)

Jezdzisz najgorszym/najtańszym silnikiem diesla na świecie i nie stac Cię na nowe opony? haha.

 

Edytowane przez tomgrandtour
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, tomgrandtour napisał:

Jezdzisz najgorszym/najtańszym silnikiem diesla na świecie

Najtańszym pewnie tak ale czy najgorszym? Tych silników jeździ pewnie kilkanaście milionów i produkowany jest przez 20 lat a 1,2 TCE o którym naprawdę nic nie wiem i nie chcę go krytykować jest może kilkaset tysięcy i już zdaje się jest wycofywany z oferty. To daje po prostu do myślenia. 

Dla mnie też trochę dziwne, że samochód z salonu od pierwszego właściciela, bezwypadkowy z 2015 roku ląduje w komisie który za tę okazję pewnie nie dał więcej niż 20 000 zł. 

 

Edytowane przez aniewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ten TCe jest tani, nawet bym powiedział za tani, co innego gdyby to był diesel 1.5, wtedy cena by byla raczej normalna.

Patrząc po ogłoszeniach i trendach rynkowych rynek już dawno ocenił co jest warte a co można tylko zepchnąc z mostu.

Zaklinanie deszczu przez niektórych w niczym nie pomoże.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie mierzcie innych swoją miarą. Jestem sobie DG, biorę auto na 5 lat w leasing. Kończy się leasing, chce wziąć nowy,  auto się zamortyzowało, nie mam ochoty czekać i oglądać jak ktoś kopie w oponkę, to oddaje handlarzowi i biorę nowy leasing. 

Mając vin, można dowiedzieć się co nie co o aucie w Renault. Do tego można też tam umówić się na oględziny. Płacisz za wszystko i decydujesz. O silniku się nie wypowiadam, bo nie znam ale na pewno nie będzie to demon prędkości :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!