Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zimowe buty dla Królowej (czujniki ciśneinia - montaż)


xxxLukaszxxx

Rekomendowane odpowiedzi

No i super, a teraz chyba w ASO te same czujniki są po 80pln. Więc po jakiego diabła przepłacać na allegro. A już kupować VDO za 130pln/szt to magia.:applause:

Trzeba przedzwonić do ASO i się spytać - w czym problem.

 

Łukasz składasz koła do kupy, zakładasz na auto, resetujesz w R-Linku i po paru kilometrach (czasami potrafi trochę dłużej) masz odczyt na zegarach.

Tylko jedna ważna rzecz zrób reset jak już letnie koła zostawisz w garażu/przechowalni/piwnicy.

 

@omega dzięki za zwrócenie uwagi - jak ja spisywałem ten rozmiar z kół (zaznaczam że nie byłem pod wpływem C2H5OH). 

Edytowane przez MarcinDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Łukasz no przecież na czymś to ASO musi zarobić.

Na czujnikach jest gówno nie zarobek, to wciskają ludziom kit, że trzeba przyuczenie zrobić - no i już kasa do szuflady leci.

Co prawda robią to trochę inaczej - bo jak po serwisie u nich zniknęły mi odczyty na letnich kołach (coś tam robili, nie wiem czy to nie była robota ze skrzypiącą tylną belką) - to przyszedł Pan z takim komputerkiem (coś jak na zdjęciu) i pomachał nim przy kołach. A i tak potem był robiony reset w R-Linku i dopiero po paru kilometrach pojawiły się odczyty.

 

57568a6342db3.png

Edytowane przez MarcinDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak reasumując :

  • Felgi 490 zł
  • Czujniki 380 zł
  • Montaż kół + przekładka 80 zł

Koła zimowe na aucie, po przejechaniu ok 10 km wyświetlił się kluczyk i symbol opony i informacja - "sprawdź czujniki ciśnienia", zastosowałem reset w R-Link-u i obecnie wyświetla się komunikat "rozpoznawanie kół w toku", ale jako że skończyła mi się trasa tak samochód został pod blokiem. Coś pominąłem ? 

Jakieś sugestie ? 

 

IMG_20201121_100633.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!