Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

co to za forum??


czarnytom12

Rekomendowane odpowiedzi

:mrgreen: Co to za forum na którym nie uzyskasz konkretnej odpowiedzi a co niektórzy tylko się mądrzą? Po wpisaniu w wyszukiwarce tematu uzyskujemy odpowiedź na wszystko tylko nie na zadane pytanie..... Poza tym straszny bałagan tu panuje, czy nie można było by tego jakoś sensownie posegregować?? Pozdrawiam fanów francuzów. Ps. czy ktoś ma adresik forum internetowego na którym można uzyskać pomoc??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarnytom12 -widocznie musisz się jeszcze wiele nauczyć a w pierwszej kolejności przydałoby sie trochę kultury i szacunku :!: Jest tu tylu super kumpli,że na pewno by pomogli ale ... po co prosić , lepiej zaraz zbesztać ... pozostawiam resztę bez komentarza ,Bronius Ci dokładnie opisał co i jak a Ty sie jeszcze czepiasz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnytom12 z czym masz problem? Napisz forum pomoże albo i nie ale przynajmniej będzie wesoło ;-)

Tomik 1970, album jak album ale II ładna 8-) Dzięki za zaproszenie

bronius a może czarnytom12 ma rację czy to niemożliwe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ludzie inteligentni potrafią przyjąć krytykę a admin najwyraźniej uważa, że forum jest zupełnie bez wad i doskonałe (gratuluje poczucia humoru). Jeżeli ktokolwiek poczuł się obrażony lub urażony to przepraszam. Ubolewam tylko, że forum nie spełniło moich oczekiwań i nie pomogło rozwiązać mojego "problemu" (wydawało by się tak banalnego). Pozdrawiam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubolewam tylko, że forum nie spełniło moich oczekiwań i nie pomogło rozwiązać mojego "problemu" (wydawało by się tak banalnego).

Widzisz, bywa i tak. Forum to nie warsztat samochodowy/ASO.

Na forum, swoją wiedzą zazwyczaj dzielą się użytkownicy meganek, którzy sami zdobywali swoją wiedzę naprawiając/rozbierając itd. z czystego zamiłowania do majsterkowania.

Czasami dla oszczędności, bo sami potrafią zrobić to dokładniej i lepiej niżli w ASO.

Jak nie potrafią, to się uczą w końcu to ich auto i mają do tego prawo. :)

Nie forum nie jest idealne i to też wiemy ale Ty podejdź trochę krytycznie do siebie :!: Masz żal, że nie uzyskałeś odp. Cóż bywa i tak - może nikt nie miał do tej pory takiego problemu. ;-)

Widzisz, po to jest forum - jak komuś się trafi taka usterka, to teraz ty będziesz mógł zabłysnąć wiedzą :) jeśli się z tym uporałeś. My nie jesteśmy omnibusami.

To tak obok trochę Twojego problemu.

Wracając do niego - o wymianie obu filtrów jest już sporo powiedziane na forum, więc się nie dziw - tobie nie chce się tego przeglądnąć/przeczytać, to co myślisz, że komuś komu na tym nie zależy będzie się chciało aby podać ci gotowca na tacy :P Bez przesady :!:

Tobie nie chce się czytać, tak samo komuś innemu pisać po raz setny (celowo przesadziłem z tą 100-tką) to samo tym bardziej nie będzie się chciało.

 

ps. Kartkę (pasek), jak widzę dostałeś za złamanie regulaminu a nie za krytykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarnytom12, ale jeśli problem był banalny to czemu robisz zamieszanie na forum?

Może trzeba było rozwiązać go samemu i mieć z tego satysfakcję?

Admin jak wiesz jest właśnie od tego żeby tu był porządek i bardzo mu za to dziękujemy.

Warunkiem rejestracji jest znajomość regulaminu, nie przeczytałeś i jeszcze twierdzisz że to właśnie admin nie jest inteligentny - czegoś tu nie rozumiem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezesie ma pan rację, chciałem szybko uzyskać odpowiedź na moje pytanie i nie miałem ochoty ani czasu na przeszukiwanie całej zawartości forum (jest ogromne). Poprawie się :) W czasie przeglądania natrafiam na wiele ciekawostek co mnie cieszy. Dzięki temu lepiej poznaję moją "francuzeczkę". Do meganecupe02: dlaczego twierdzisz, że nie przeczytałem regulaminu? Czy jesteś w temacie tej dyskusji? Przeczytaj odpowiedź Prezesa i wysuń odpowiednie wnioski, przeanalizuj itp.... Pozdrowienia dla fanów marki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bronius: nie sądzisz, że czasami można zrobić coś celowo, specjalnie ze świadomością konsekwencji? Można też napisać tekst "pod włos" aby wywołać ożywienie, dyskusję i w ten sposób odpowiedź na nurtujące pytanie. Ale Ty napewno wiesz lepiej ....... jak zawsze.... Pozdrawiam :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!