Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

co to za forum??


czarnytom12

Rekomendowane odpowiedzi

czarnytom12, wyrażam głębokie ubolewanie że forum, które założyłem ponad 2 lata temu nie spełniło Twoich oczekiwań. Praca tylu osób poszła na marne :) Czekaliśmy na Twoje odwiedziny, staraliśmy się jak tylko mogliśmy, niestety nie udało się. Chyba czas zamknąć to forum i koniec.

 

Krytykujesz? OK.. ale krytykować jest zawsze łatwo, zrobić coś już trudniej.

 

Dołóż swoją cegiełkę i pomóż w tworzeniu forum opisując rozwiązanie i tworząc manual, który pomoże innym użytkownikom w rozwiązaniu tego banalnego problemu.

To tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwało się urażone "ego" założyciela... Tylko sobie krzywdy jakieś nie zrób.... Wyluzuj troszkę...

 

Zmieniłem zdanie, to najlepsze forum na świecie, wybaczcie moje zachowanie, przepraszam, niepotrzebnie się urodziłem i ośmieliłem się odezwać i podjąć dyskusję jeszcze raz proszę o wybaczenie....

 

Świetnie sie rozwija ta dyskusja, tylko czemu nie rozmawiamy na nurtujące nas problemy związane z motoryzacją? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarnytom12- Wyluzuj chłopie i ciesz sie tym forum razem z nami :) Chyba w żadnym forum nie ma tak prosto,że wpisujesz słówko i już wiesz wszystko-trzeba się trochę pomęczyć,w końcu jest to dwa lata doświadczeń i wylanego potu innych użytkowników więc powinniśmy to wszyscy doceniać ;-) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!