Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megane 2 nagły problem co tak wali?


Rekomendowane odpowiedzi

mp4witam, proszę o pomoc w ustaleniu co tak wali pojawiło się nagle podczas jazdy następnie wszystko zgasło i wywaliło prąd mimo że aku naładowany w 100% najprawdopodobniej dodatkowo wywalił główny bezpiecznik na plusowej klemie ale co się stało że silnik chodzi jak traktor ma ktoś pomysł? z góry dziękuje za wskazówki:)

:lapka:
REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.7 :!: - Prezes

mp4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, gdybym wszystko wiedział o co pytasz byłbym idealnym handlarzem lub najlepszym mechanikiem:) po prostu wrzuciłem filmik jak to się zachowuje i jak ktoś wie lub miał podobny problem to odpowie logicznie jak nie to trudno... twoje pytania są co najmniej podobne do spisu powszechnego i co ma piernik do wiatraka nie wiem, po prostu wali jak czołg i tyle, olej ma nie ubywa i nigdy nie brał od wymiany do wymiany odma nawet nie wiem gdzie i co to jest uczyłem się innej profesji;) turbina hm... nie kopci auto jechało normalnie żadnych innych problemów gdybym miał słuchawki i głośną muzykę w uszach nawet bym nie wiedział że coś się dzieje, czy auto mam od nowości i czy przebieg zweryfikowany to pytanie niczemu nie służy ale dla twojej ciekawości mam je 13 lat i do tej pory było bezawaryjne wymiany co trzeba i olej co 10 tyś wszystko co w nim robiłem + trochę elektryki szyby, karta itp.

W dniu 7.06.2021 o 23:52, langus napisał:

mp4witam, proszę o pomoc w ustaleniu co tak wali pojawiło się nagle podczas jazdy następnie wszystko zgasło i wywaliło prąd mimo że aku naładowany w 100% najprawdopodobniej dodatkowo wywalił główny bezpiecznik na plusowej klemie ale co się stało że silnik chodzi jak traktor ma ktoś pomysł? z góry dziękuje za wskazówki:)

:lapka:
REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.7 :!: - Prezes

mp4 14 MB · 18 pobrań

aku - to zdrobniale akumulator teraz będzie ok? innych błędów nie widzę no może przecinek w dwóch miejscach ale to chyba nie forum ortograficzno - interpunkcyjne tylko motoryzacyjne czy się mylę? naprawdę takie szczegóły są istotne????

 

:lapka:
REGULAMIN Forum się kłania pkt 1.5, 2.4, 5.7, 8.1 :!: - Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!